hevero12

Regisztráció dátuma: 2016. június 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Gucci Rush EDT

Gucci Rush EDT
2019. november 18.

Megvannak a kedvenc parfümeim, amiket használok; hűséges vagyok, nem igazán váltogatok; Gucci Rush 1 téli- Gucci Rush 2- 4 évszakos, Christian Dior Miss Dior 4 évszakos. Nagy ritkán Versace Vanitas, illetve Bright Crystal, Guerlain mandarine basilic.

Na már most a Gucci Rushban az az érdekes, hogy a bőrömön nyáron unalmas vanília szagú, viszont télen valami éteri, mély és sejtelmes lesz az illata. Titokzatos, de nem a keleties, nehéz, pézsmás jellegű. Amit a legjobban szeretek benne, hogy az illata a sálaimban, ruháimban benne marad és az egész szobát bejárja. Csodás fiatal nő illata van és minden helyzetben máshogy viselkedik. Hihetetlen, hogy már 20 éves illatról van szó- még mindig inkább modernnek hat és nem klasszikusnak.

Lush Salted Coconut Kézradír

Lush Salted Coconut Kézradír
2019. január 2.

Nagyon szeretem! Az illata nem annyira tetszik, kicsit fura, bár lehet a kókuszt is érezni benne, de azért nem egy PF mururu bronzer illata.
Hatásában viszonylag tartós, vagyis kb. egésznap érzem a hatását, ami jó :)

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane
2018. február 14.

Na ezt a terméket nagyon szeretem. Kellemes használni, puha érzetet hagy a bőrön éd kifejezetten kedvelem a kicsit gyógyszeres/ gyógynövényes illatát.