HevesPetra

Regisztráció dátuma: 2013. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Guerlain Météorites Baby Glow

Guerlain Météorites Baby Glow
2018. július 26.

Nagyon szerettem volna, de mindig lebeszéltem magam... aztán december 30-án megvettem. Azóta tart a szerelem ... pedig kicsit sötét nekem a legvilágosabb. Mostanában minden reggel használom a PC hialuronsavas boostert és a kettő együtt csodabőrt eredményez nálam. Pedig most, hogy alig tudok kikeveredni a megfázásból és időnként a láz is kihoz egy-egy pattanást még takarnom is van mit. Ilyenkor a lancome korrektorommal is jól működik együtt.
Ecsettel viszem fel, és szinte észre sem lehet venni, hogy van rajtam valami, csak olyan egységesebb az egész.
Valójában jobban érzem magam egész nap, ha rajtam van.
Nekem így télen még púderezést sem igényel napközben, nem fényesedik ki. Majd meglátom, hogy ez a meleggel hogyan változik (ami remélhetőleg már elindult felénk).
Egyetlen negatívum, hogy itthon bármelyik üzletben borzasztó drága. Rendelni nem mertem, amíg ki nem próbáltam, a következő azonban már biztos külföldről érkezik.

Update: mégsem fog érkezni utánpótlás... A csodabőr imádnivaló, de rá kellett jönnöm, hogy miatta jött elő rajtam pattanás. Lecseréltem a Gosh BB-re, amivel rendben vagyunk... Nem olyan különleges az eredmény... , de teljesen rendben van. A púdergyöngyökkel nincsen semmi gond, így azért a Meteorites-érzés megmaradt. 😉

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2018. július 2.

A régebbi verziót nem ismerem, de ezt nagyon szeretem. Szépen hidratálja a bőrömet, míg a T-zónás részeken sem sok. Két hét használat után tetszik, bár a Babor ampullák is megteszik a hatásukat, így nehéz szétválasztani, hogy neki mekkora a része. Sminkelni nem szoktam rá, mert reggel csak hétvégén használom (akkor meg általában fényvédőt használok csak). Jah, és minden nap használom... 72 óra ide vagy oda. Szeretem.

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök
2018. március 3.

Ha már a Babyglowhoz azt írtam, hogy csodabőrt eredményez... akkor az igazsághoz hozzátartozik, hogy mostanában mindig ezzel fejezem be a sminkemet. Bár ez is borzasztó drága...de szerintem nagyon megéri a végeredmény. Sokat gondolkoztam, hogy a kompakt vagy a gyöngyök jöjjenek haza, de eszembe jutott, hogy Pöti a gyöngyöket favorizálta... és milyen jól döntöttem... bár nyilván előbb-utóbb lesz kompakt is, mert ezt biztosan nem dobom a bőröndbe.

2 ÖSSZETEVŐ

Polyacrylate-1 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen