HevesPetra

Regisztráció dátuma: 2013. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Adrienne Feller Hungarian Spring Elixír

Adrienne Feller Hungarian Spring Elixír
2020. augusztus 16.

Az arcpermetekkel és olajokkal együtt vettem. Bár nem mondanám még, hogy érett bőröm van, de a krémet szeretem. Valószínűleg kifogtam egy hibás darabot, mert a pumpa mindenhová lövi az anyagot csak épp arra nem, ahol a kezem van: így mosdókagyló felett használom. A kombinált bőröm nem szívja be, még reggel is érzem, hogy ott van. A bőröm minősége viszont sokat javult, igaz keverem a termékeket a Vintage Beautyval.
Ilyen ár mellett viszont zavar, hogy a használatánál mindig meg kell gondoljam mit kenek össze vele, illetve mennyi szérum megy pocsékba.

Vintage Damaszkuszi Rózsavíz

Vintage Damaszkuszi Rózsavíz
2020. augusztus 11.

Egyszerre szereztem be a három aromavizet. Ennek az illata igazán kellemes, nagyon megszerettem. Nagyon rákaptam az arcpermetekre és ezekre a kis extrákra. Kevés dologgal kell megküzdjön, arclemosás helyett inkább frissítésre használom. Ebben a nagy melegben napközben is többször a kezembe akad a flakon. Mindhármat használom, így csak az ő hatását nem tudom elkülöníteni. Hol reggel, hol este használom, csak a hangulatomtól függ.

Vintage Bio Levendulás Aromavíz

Vintage Bio Levendulás Aromavíz
2020. augusztus 11.

Egyszerre szereztem be a három aromavizet. Ennek az illata nagyon kellemes. Imádom a levendulát. Nagyon rákaptam az arcpermetekre és ezekre a kis extrákra. Kevés dologgal kell megküzdjön, de úgy érzem rövidíti a gyógyulási időt. Mindhármat használom, így csak az ő hatását nem tudom elkülöníteni. Hol reggel, hol este használom, csak a hangulatomtól függ. A balatoni nap hatását (sajnos nem kentem elég sűrűn a napkrémet 🙄) remekül ellensúlyozta. A nyugtató szérummal együtt nyújtottak hűsítést és gyors regenerálódást a bőrömnek.

2 ÖSSZETEVŐ

Polyacrylate-1 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen