hexen

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Estée Lauder Pleasures EDP

Estée Lauder Pleasures EDP
2012. október 29.

Kedves Médea! Nem gondoltál rá, hogy esetleg tovább add a Pleasure-t ha már annyira nem jön be? Válaszod mail-ben várom krisztijns@gmail.com. Köszönöm K.

Korábban használtam rendszeresen, és nagyon szerettem, a munkahelyemen mindíg mondták a kollégáim, hogy a liftben érezték, hogy már bent vagyok. Tartós volt, de nem tolakodó, illett hozzám, a stílusomhoz, de egy idő után vágytam valami másra. Jó néhány éve már nem használtam, most kedvet kaptam hozzá, de nem ruháznék be egy teljes üvegcsére még a kisebbre sem, hátha már csak a nosztalgia hajt felé, és elmúlt már ez a régi szerelem :-)
Mivel régen nagyon bejött, számomra 5 csillagocska!

Lancôme Ombre Absolue Szemhéjpúder

Lancôme Ombre Absolue Szemhéjpúder
2012. július 27.

Az egyik nagy kedvencem (3 van). Több órán keresztül tartós, nem csomósodik, nem pereg le, és ami nagyon érdekes, én kaméleonnak hívom. Teszem ezt azért, mert ha elsőre kinyitod a palettát irizáló szürkével találkozol. Amikor felrakom, akkor azonban attól függően, hogy természetes fényben, vagy mesterségesben nézem, illetve a ruha színétől amit viselek változik az árnyalata, sőt a színe. De tényleg :-) A szürke és a zöld árnyalatai között, és ezt mások is mondták már. A barátnőmnek is megtetszett, elmentem vele megvenni, és amikor ott meglátta, nem akarta elhinni, hogy az az "egérszürke" :-)) szemhéjpúder volt olyan szép zöld a szemhéjamon :-)) Nálam nyerő :-)

Chanel Ombre Essentielle Szemhéjfesték

Chanel Ombre Essentielle Szemhéjfesték
2012. július 27.

Az én két kedvencem az 51 Mahogany és a 86-os Trace. Az előbbi már azt hiszem nem kapható :-( pedig nagyon klassz füstös sminket lehetett vele készíteni. Takarékosan használom, mert tényleg hiányozni fog.....Ha valakinek van és nem szereti kérem írjon mailt. krisztijns@gmail.com Köszönöm!

5 ÖSSZETEVŐ

Sucrose Octaacetate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott