Heyhoo

Regisztráció dátuma: 2015. október 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál
2016. január 27.

Nagyon vártam hogy kipróbálhassam, mert a többi Avon spirált szeretem. De ez borzasztó, szinte használhatatlan. Az állaga olyan, mint a leárazott, félig beszáradt olcsó spiráloké, és borzasztóan csíp. Lehetetlenség szép szempillát csinálni vele, csomósít, tapaszt, ragaszt. Lehet hogy ki is dobom, bár nem szeretek kidobni dolgokat.

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém
2016. január 4.
(!)

Elég vegyesek az érzéseim. Az illata és az állaga nagyon jó, a csomagolás is elegáns.
Én is tesztelésre kaptam, és anyukámnak adtam oda, akinek (értelemszerűen) idősebb a bőre (száraz és fakó), és neki bevált, azt mondta jól hidratál, bár nagyon nagy különbséget ("bőrtökéletesítést") nem vett észre az eddig használt krémekhez képest.
Amikor én is kipróbáltam (hámlásra hajlamos és inkább száraz a bőröm), jó volt, de réteget képzett az arcomon, ami "kukacosodott" amikor pl sminkelni akartam rá, de még akkor is, ha csak éjszakára kentem fel, és mondjuk elalvás előtt még megvakartam az orromat. A hozzászólások alapján lehet hogy bennem van a hiba (pedig direkt nem kentem fel vastagon). Emiatt és az ára miatt vonok le 1 csillagot.
Köszönöm hogy kipróbálhattuk :)

Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó SPF25

Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó SPF25
2015. december 2.

A kedvenc Catrice alapozóm helyett kerestem másikat, amit kivontak a forgalomból, gondoltam kipróbálom ezt.
Jó is, meg nem is, de inkább nem. Az én bőrömet nagyon csúnyán szárítja. Ha kenek alá krémet, akkor pedig olyan érzés, mintha "csúszkálna" az arcomon, és megül a finom kis ráncokban, ami elég csúnya látvány. Borzasztóan folyik, képtelen vagyok annyira óvatos lenni vele, hogy reggel félkómában ne landoljon két-háromszoros adag a kezemben mint kéne. A fedése fura, ha szép éppen a bőröm túl sok, maszkos a hatás, ha meg éppen csúnyább akkor nem elég már, és kenhetek rá egy szép nagy adag korrektort, és ugyanott tartok.
Ami jó benne, a színe, az nagyon passzol. Az ára is megfelelő, bár ennél kicsivel több pénzért jobb minőségű (koreai) alapozót vettem.