heyitseszter

Regisztráció dátuma: 2015. május 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 24.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2017. április 16.

Gyorsan keresztem agyagmaszkot, és éppen nem volt elérhető közelben Lush bolt (mask of magnamity), ekkor beugrott, hogy a L'oreal nemrég jött ki 3 arcmaszkkal, és nekem ez tűnt a legszimpatikusabbnak. Tetszik az állaga, és hogy könnyen lemosható, viszont eszméletlen erős illatanyag van benne, amitől személy szerint nagyon el vagyok szokva. Félreértés ne essék, kellemes az illata, csak nekem már irritáló. Azt tapasztaltam, hogy jó kis maszk, de ennél valamivel hatékonyabbakat szoktam tudni használni hasonló árkategóriában. Ettől függetlenül lehet, hogy a másik két változattal is teszek majd egy próbát.

Paula's Choice Resist Brightening Essence

Paula's Choice Resist Brightening Essence
2017. április 16.

Régóta használok PC termékeket, és nagyon meg is vagyok velük elégedve, viszont erről nagyon nehéz véleményt nyilvánítani. Lassan 2 hónapja használom reggelente, de nagyon nehéz megítélnem a bőrre tett hatását, tesz-e egyáltalán valamit. Kellemes használni, pipettás kiszerelésű, és könnyű felvinni az arcbőrre. Gyorsan beszívódik, így viszonylag hamar lehet fényvédőt, sminket használni. Papíron nagyon szép összetevő listája van, bár a c vitamin százalékra és ph értékre kíváncsi lennék. Nem olcsó termék, ezért biztos nem ebbe ruháznék utólag először, ha most ismerkednék a PC termékekekkel, de az is igaz, hogy jó ideje kellemes rutint sikerült kialakítanom, lehet, hogy csak ezért marad a WOW hatást. Kíváncsi leszek, hogy ha elfogy, hiányozni fog-e, és akkor talán okosabb leszek.

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2017. április 16.

Sminklemosóként használom az az arctisztítás első lépéseként, és remekül megbírkózik minden tartós sminkkel (alapozóval, szempillaspirállal) egyaránt. Nem hagy filmes réteget a bőrön, bár én ezután még egy nagyon kímélő arclemosót is szoktam használni az arctisztítás második lépéseként. Szuper, hogy nem irritálja a szemet és a szemkörnyéket, mert én nem szeretek a szemfestéklemosáshoz külön terméket használni. A kiszerelés elég praktikus (korábban a body shop fém dobozát nem szerettem) és kiadós, bár érdemes spatulával belenyúlni higéniai okok miatt. Leginkább a body shop hasonló vajával tudom összehasonlítani, nekem nehéz valós különbséget tenni a kettő között. Talán a Clinique állaga kicsit könnyebb, így egyszerűbb a napi használata. Egyetlen negatívum az ára, nem értem hogy a sminklemosó olajokból van olcsóbb és jó alternatíva, de a sminklemosó vajakból még nem is láttam a piacon ilyet. Ennek ellenére újra fogom venni.