hfanni92

Regisztráció dátuma: 2013. március 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gliss Kur Shea Kasmír Intenzív Ápoló Hajpakolás

Gliss Kur Shea Kasmír Intenzív Ápoló Hajpakolás
2013. május 28.

Nagyon finom az illata, könnyen fésülhetővé teszi a hajam, és mosás közben érezhető, hogy selymesít is. Csak aztán a formázás, szárítás után ebből az érzetből semmi sem marad. Összességében nem rossz, én is akciósan jutottam hozzá, annyit megért - főleg azért mert imádok a hajamra tenni ilyen pakolásokat -, de nem fogom újra megvenni.

Essence Nude Glam Körömlakk

Essence Nude Glam Körömlakk
2013. május 1.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: BORZASZTÓ, NE VEGYÉTEK MEG!!!! Én mióta megvettem próbálkoztam már vele párszor, de mindig ugyanarra az eredményre jutok, teljes, totális csőd, és pénzkidobás! Nincs mit hozzáfűzni hedgehog véleményéhez, tökéletesen fedi a valóságot, nagyon jól összefoglalta, hogy mennyire igénytelen, alkalmatlan sz@r. (először mikor pontoztam, 3-at adtam neki, mert még reménykedtem, de ha lehetne most pár hét után mínuszba mennék!)

Clean&Clear Advantage Pattanáskezelő Gél

Clean&Clear Advantage Pattanáskezelő Gél
2013. április 23.

Nekem is van egy tubussal, már nagyon régen vettem, és még mindig tart. Szerintem nem olyan rossz, sőt a kicsi kis pattikkal jól elbánik. A nagyobbakkal gondolom semmit nem csinál, de szerencsére annyira nem rossz a bőröm, amire nekem kell arra tökéletes. Szóval ha csak ilyen kis bosszantó pattikkal van dolga, szerintem egy éjszaka alatt láthatóan lecsökkenti. Abban igazatok van, hogy borzasztóan szárít. De tényleg nagyon, szóval érzékeny területekre én nem szoktam kenni, pofira egyáltalán nem, inkább a korrektort választom. Összességében meg vagyok vele elégedve.