HHH97

Regisztráció dátuma: 2019. május 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. április 9.

Nagyon szeretem, újravevős. Szépen eltüntette a homlokomon az apró mini-pati jellegű dudorokat, kevesebb a pattanásom, egyenletesebb a bőrfelszínem. A mitesszereken nem sokat segített, de a többi jótékony tulajdonsága miatt szeretem.

Philips Satinelle Epilátor Szett HP6550

Philips Satinelle Epilátor Szett HP6550
2020. április 9.

Nemrég vettem meg, a többiekhez hasonlóan főként a mini epilátor miatt. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, mindenhol sikerült vele szőrtelenítenem, az első néhány használat után már sokkal kevésbé volt fájdalmas is. Ez az első epilátorom, így annyira máshoz nincs mihez hasonlítanom, de mindenképpen csak ajánlani tudom.
A nagyobb epilátor nekem nem vált be, de ezért nem hibáztatom, a lábamon mindig iszonyú száraz a bőr és vékonyszálúak a szőrszálak, így a gyantához hasonlóan kihúzás helyett ez is csak elszakítja őket. Akciósan vettem, és egyedül csak a mini epilátor is megérte azt az árat, amit fizettem érte, így nem érzem problémának.

RdeL Young Face Púder

RdeL Young Face Púder
2020. április 9.

Hát ez... matt. De nagyon, már-már természetellenesen az én bőrömön. Az is lehet, hogy az árnyalatot rontottam el, egy kicsit sárgás a 01 Porcelain rajtam, de ennek ellenére szépen fixál, sokáig kitart. Szóval azért nem újravevős, de el fogom használni, mert szépen teszi dolgát.