HHH97

Regisztráció dátuma: 2019. május 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Balea Volumennövelő Sampon Vékonyszálú, Tartás Nélküli Hajra, Bogyós Gyümölcs Illattal

2021. március 11.

Azt hittem első olvasásra a boltban, szulfátmentes, így gyorsan megvettem kipróbálásra. Otthon vettem észre, hogy sajnos csak szilikonmentes, de így is adtam neki egy esélyt.
Használat után valóban nagyon ragad tőle az egész hajkorona, de szilikonmentességéből kiindulva nem is vártam mást. Mosás után rögtön bekenem balzsammal az egész hajamat, így ezt könnyen kompenzálja. Nem zsírosodik hamar a hajam mosás után, és ugyan tartásnövelő hatását nem éreztem, de sokkal egészségesebbnek tűnik a hajam, mióta elkezdtem használni.

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil
2020. december 23.

Nekem nagyon sokat javított a bőrképemen, a pirosságot, bőrhibákat szépen kiegyenlítette. Sajnos teljesen nem tudtam elhasználni (6 hónap után tényleg megromlott), de valószínűleg újra fogom venni.

Essence Make Up and Baking Sminkszivacs

Essence Make Up and Baking Sminkszivacs
2020. december 23.

Nem sokat használtam még, de nagyon szeretem. Vízre sokat dagad, kellemesen puha lesz, könnyű vele felvinni az alapozót. Talán kicsit nehezen szárad ki és megy vissza az eredeti méretére, majd hosszútávon kiderül, hogy ebből lesz e probléma. Mindenesetre nagyon örülök, hogy megvettem, idáig szuper szivacsnak néz ki.