Hibiszkusz

Regisztráció dátuma: 2012. április 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Nivea Flower Time Deo Spray

Nivea Flower Time Deo Spray
2020. január 9.

Még tavaly használtam, megvettem mert hát gondoltam a Nivea nem lehet rossz, és annyira cukker volt a csomija, hogy képtelenség volt ellenállni. Sajnos azonban csalódnom kellett, mert olyan tocsogósra fújta be a bőrömet, mintha már kora reggel szét izzadtam volna magam. Cuppogott, ragadt, tocsogott, blöeeehh. Utána minden alkalommal le kellett örölgetnem magam, és ez nyáron nem volt túl előnyös Nagyon megharagudtam rá. Azóta csak olyan dezodorokat keresek amik igazán szárazak ha magamra fújom őket. Sajnos kevés van belőlük.

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab
2020. január 9.

Látom sokaknak nem jött be ez a termék, amit sajnálok, mert nálam zseniálisan működik. Nekem eddig minden száraz sampon közül ez jön be legjobban, több márkát is ideértve. Először a barátnőmet láttam használni, és nem akartam elhinni, hogy ebből lesz bármi jó :P De működött rajta. Másnap már én is megvettem :D Nálam napokat tud rádobni a hajmosások közt eltelt időre. Nem érzem a hajamon a fehéres port, amit az összes másiknál éreztem, nem lesz durva tapintású a hajam, egyszóval szinte tényleg frissnek hat tőle. Remélem sokáig fogják gyártani, mert nekem ez nagyon bejön. Ja és az illata is finom friss, az külön tetszik, hogy elég sokáig meg is marad a hajamban.

Terra Naturi Vadrózsa és Mandula Testápoló Tej

Terra Naturi Vadrózsa és Mandula Testápoló Tej
2019. június 12.

Ez valamiért nem jött be annyira mint az aloe verás. Nem azt mondom, hogy nem volt jó, mert az volt, csak a másik valahogy állagra jobban bejött. Ezen éreztem egy kis síkosságot, vagy nem is tudom hogy nevezzem, ami nem tetszett annyira. Illetve az illata sem győzött meg igazán.
Ezt leszámítva egyébként ez is rendesen hidratált, könnyen beszívódott. Viszont ezt nem fogom újravenni.

1 ÖSSZETEVŐ

Methyl Methacrylate EWG Kockázat: EWG Adat: sok