Best of Beauty 2019

Hibiszkusz

Regisztráció dátuma: 2012. április 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Terra Naturi Vadrózsa és Mandula Testápoló Tej

Terra Naturi Vadrózsa és Mandula Testápoló Tej
2019. június 12.

Ez valamiért nem jött be annyira mint az aloe verás. Nem azt mondom, hogy nem volt jó, mert az volt, csak a másik valahogy állagra jobban bejött. Ezen éreztem egy kis síkosságot, vagy nem is tudom hogy nevezzem, ami nem tetszett annyira. Illetve az illata sem győzött meg igazán.
Ezt leszámítva egyébként ez is rendesen hidratált, könnyen beszívódott. Viszont ezt nem fogom újravenni.

Terra Naturi Aloe Vera & Kókusz Testápoló Tej

Terra Naturi Aloe Vera & Kókusz Testápoló Tej
2019. június 12.

Lágy, könnyű állaga van, hamar beszívódik, mégis jól hidratál még télen is. Jó ára van, sokáig elég volt, úgyhogy felkerült az újravevős listámra.

Aden Cosmetics Szemkontúr Ceruza

Aden Cosmetics Szemkontúr Ceruza
2019. január 24.

Egész könnyen boldogulok vele, még cicafarkincát is tudok vele rajzolni, annak ellenére, hogy nem vagyok egy nagy bűvész. Szép mély fekete színe van, és nekem egész nap a helyén marad, nem mászkál el még a farkinca sem. Nem bántja a szemem sem, pár száz forintos kis semmiség, szóval valószínűleg jó barátok leszünk. Ééééés itt is meg kell említenem, hogy mennyire bejön ez az ezüst dizájn. Ezt jól eltalálták. CSak azért emelem ki az ilyesmit, mert a külső fontos bizony :P

1 ÖSSZETEVŐ

Methyl Methacrylate EWG Kockázat: EWG Adat: sok