hidewatch

Regisztráció dátuma: 2012. június 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Silky Touch Pirosító

Essence Silky Touch Pirosító
2012. augusztus 13.

Nekem a 30-as Secret It Girl van meg, én imádom, életem legjobb pirosítója eddig. Nagyon selymes, az ecsetemmel pont megfelelő mennyiséget veszek fel belőle, matt, csillámmentes, mi kell még? Én az alapozóra viszem fel közvetlenül, púderezés előtt, így egy kcisit nehezebb eloszlatni, viszont nálam tartósabbnak bizonyult ezzel a módszerrel.

UPDATE: Kezdett elfogyni, így hát újra megvettem, és azt kell mondanom, hogy sajnos megváltoztatták a terméket. Egy selymesen pigmentált és építhető pirosítóból lett egy vastagon púderes kevésbé pigmentált termék... Sajnálom, RIP Secret IT Girl! Ezért most durcásan levonok 2 csillagot az 5-ből, és újra nekiállok jó pirosítót keresni...

2012. július 17.

Azóta megvettem a 350-es Starlight Expressot is. Nagyon jó állaga van, krémes, lágy, könnyű eldolgozni, szépen terül, igazán nagyon pigmentált. Kicsit féltem, hogy mivel az essence testvére a catrice, talán nem lesz olyan kiváló a minősége a szemhéjpúdereknek, de nagyon kellemesen csalódtam, ez a 350-es szín is legalább sleek minőség. És meg kell állapítanom, hogy sokkal nagyobb a minőségbeli különbség a catrice és az essence szemhéjpúderek között, mint amennyi az eltérés az áraik között, én a kettő közül már maradok kizárólag a catrice termékeknél.

2012. július 12.

A Sleek Au Naturel palettájából a sötétbarnát szerettem volna helyettesíteni, erre kerestem megfelelő színt, valamint kerestem még a felső sorbeli csillámos pezsgőszín helyett valami mást.

A barnát egész jól helyettesíti a 080 Go Charlie Brown! nevű matt barna szín, talán kicsit világosabb, nagyon krémes állagú szép szín, vékonyan és vastagon is lehet vele dolgozni, abszolút megérte az árát. A pezsgőszínnek a 340 Ooops...Nude Did It Again! nevű színt találtam jónak, ez annyival jobb, mint a Sleek, hogy teljesen selyemfényű, nem csillogós, ami negatívum volt a Sleeknél. Ráadásul vettem még egy highlighter színt, a 090 Bring Me Frosted Cake nevű, nagyon halvány rózsaszínt.

Mind a 3 színnel elégedett vagyok, Paint pottal változás nélkül kibírtak 50 perc izzadást az edzőteremben, magam is meglepődtem, és örülök, mert így a legkedvencebb színem kifogyásakor nem kell az egész Sleek palettát megvennem, ráadásul a kiszerelés egész nagynak tűnik.

2 MÁRKA