highnessofcreams

Regisztráció dátuma: 2016. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Frassai A Fuego Lento EDP

Frassai A Fuego Lento EDP
2019. november 26.

Egy az egyben Tom Ford Jasmine Rouge 2011-ből, a Fuego Lento 2018-ból.
A parfümőr mindkét esetben Rodrigo Flores-Roux.

Nem szép dolog.

Giorgio Armani Sì Fiori EDP

Giorgio Armani Sì Fiori EDP
2019. május 4.

UP: Egy hétnyi használat után felfordult tőle a gyomrom, nem tudom elviselni magamon :(

Azt az űrt szerettem volna már rég betölteni, amit a Fueguia La Cautiva hagyott maga után, ugyanis a Neroli nem forgalmazza többé. Fő illatjegyei a feketeribizli és a vanília. Ebben az illatban is ezek dominálnak a bőrömön.

Nagyon tartós, nagy szillázzsal.

Valóban olajos, ruhára nem ajánlatos fújni!

Tom Ford Orchid Soleil

Tom Ford Orchid Soleil
2019. február 21.

Teljesen át kell írnom a véleményem róla.

Lentebb már említették, hogy a Guerlain Terracotta hasonmása, de azt eddig nem ismertem és az ilyen hasonlítgatást egyébként sem szoktam túl komolyan venni, mert sok esetben semmi köze egy-egy összehasonlított illatnak egymáshoz. Most alkalmam nyílt kipróbálni a Terracottát, és itt valóban egyetértek az hasonlósággal. DE! A Terracotta sokkal szebb!

Látszik, hogy a Terracotta koppintása, viszont mindent tud a Terracotta, amit ő nem. Sokkal kidolgozottabb, elegánsabb, összetettebb illat. Gyönyörűen egybesimulnak az összetevők, míg ez darabosabb, élesebb, jobban különválik egy-egy jegy, nincs összedolgozva rendesen.

Fragranticán kukoricás tortilla illatnak írták többen is, azóta néha Bonduelle kukoricának érzem. Néha nem, olyankor szép.

Mindenféleképpen bőrrel kell érintkeznie, nekem két próba után is repült a papírcsik azonnal a kukába, de bőrön egészen más. Viszont azzal is várni kell pár percet, mert az eleje tényleg egy óriasi virágcsokor.