hila

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yamuna Édes Maracuja Hidratáló Testradír Shea Vajjal

Yamuna Édes Maracuja Hidratáló Testradír Shea Vajjal
2017. szeptember 13.

Imádom, komolyan mondom, hogy csodálatos ez a bőrradír. Nem különösebben szeretem, ha valami termék olajos érzéssel jár, és ennél az első pillanatban érezni, hogy azzal jár, de hihetetlen gyorsan beszívja a bőröm és fantasztikusan puha marad utána minden, olajos érzet nélkül. Újraveszem, ha elfogy. :)

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló
2016. május 4.

Ez egy katasztrofa. Olyan olajat hagy a combomon es a tenyeremen is, hogy meg tusfurdovel se birom ledorzsolni rola. Parom kerdezte is, hogy olajban furdoztem-e. Meg a kad is csuszik utana, holott kb 1bornyit nyomtam mind a ket labamra...
Nyilvan a ruhaimat is osszeolajozta...
Undorito az allaga es konkretan buzlik.
Ennel feleslegesebben en meg 1500Ft-ot nem dobtam ki. A DM sajat markasa olcsobb is, es hatasosasbb is, es nyomot se hagy.
Kidobtam 2 hasznalat utan.

Balea Deo Kristály

Balea Deo Kristály
2014. augusztus 27.

Lassan 2 éve küzdök azzal, hogy mindentől kipattog az egyik hónaljam, pokolian viszket, kipirosodik, és sírni tudnék a fájdalomtól, annyira elviselhetetlenül irritálja minden.
Vettem már 3000-ért is rá dezodort, bio-állatkísérletmentes mindenféle csodakencét. Egyedül az Yves Rocher deoi hatottak, de hogy őszinte legyek azóta nehezen viselem a levendula illatot, miután egy telet kiszolgált a levendulás golyós dezodoruk. :)
Szóval ma újabb próbatételnek vetem alá magam, és megnézem, hogy erre a cuccra mit reagál a testem, ahogy nézem az összetevőit ez gyakorlatilag egy nagy sótömb. :)
Nem igénylem, hogy izzadáscsökkentsen, elég ha nem vagyok büdös, ha leizzadtam, és, hogy nem pattogok ki tőle. Ha erre képes ez a cucc, jár neki az 5 csillag.
Az már jó kezdet, hogy első használatra nem csípett, nem fáj, nem viszketett. :) Így első használattal 5 csillag jár neki, ha idővel ez romlani kezd, akkor lejjebb veszem a csillagokat róla.