Hilneot

Regisztráció dátuma: 2014. április 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. április 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2016. június 7.

Egyet fizet, kettőt vihet akcióban vettem 150 ml-s kiszerelésben két hónapja és napi többszöri használat mellett sem fogyott ki még az első flakon sem. Fújkálom arclemosás után krémezés előtt, krémezés után, púderre, dekoltázsra, amikor csak lehet. Nyugtat, picit lehúzza a pirosságot, de különösebb hidratáló hatását nem vettem észre. Ettől függetlenül jó használni és hasznos is számomra (kencék jobban beszívódnak, sűrűbb krémeket lazítja, poros púderezésen is segít). Jó cucc ez, bár összehasonlítási alapom nincs, mert más termálvíz sprayt még nem próbáltam. Ezzel elégedett vagyok. Azért nem csodaszer.

MAC Prep Prime Transparent Finishing Powder

MAC Prep Prime Transparent Finishing Powder
2016. június 7.

Fél éve megvettem, de amikor használom másnapra néhány gyulladt csomó jön ki rajtam. Nem pattanás, valami hasonló. Soha nincs rajtam ilyesmi, csak akkor, ha ezt használom és ezt hónapok alatt rendesen kifigyeltem. Amúgy az állaga/tapintása sem tetszik, mert olyan benyomást kelt, mintha nagyon apróra őrölt üveg lenne ez a por. Feltéve tényleg láthatatlan és pont ezért vettem meg, de nem fogom elhasználni a fentiek miatt. Penzkidobás volt.

Paula's Choice Calm Redness Relief Moisturizer Normál/Száraz Bőrre

Paula's Choice Calm Redness Relief Moisturizer Normál/Száraz Bőrre
2016. május 30.

Kb két hónapja használom napi rendszerességgel reggel fényvédő alá, és az esti rutinom utolsó lépéseként. Vagyis csak szeretném utolsó lépésnek, mert többnyire fél órán belül még a tetejére kell kennem egy másik hidratáló krémet, vagy még vagy két réteget ebből, hogy elegendő legyen és ne érezzem a húzódást a bőrőmön. Kímélő arclemosóm van (babylove ultra sensitive waschlotion-t használok évek óta és olajat lemosáshoz), ezután Tindigo c-vitaminos szérumát, vagy a resist super antioxidant szérumot, majd ezt és egyszerűen nem működik sehogy. Nem csak hidratálás terén, de a pirosság lehúzásában sem jeleskedik.. pedig igazából ezért vettem meg. Pattanásom egyáltalán nincs, de gyakran gyulladt piros foltos a bőröm. Ezért reméltem, hogy beválik majd, de nem akar. Nagyon sajnálom! Pláne azt a pénzt, amit kiadtam érte. Visszatérek Paula clinical ultra-rich hidratálójához, amit ez előtt használtam, és vagy 3-4 szer vettem újra, ezt biztos nem fogom. Nem könnyű értékelnem, mert a sok jó összetevő mellett mégsem működik rajtam és ha hozzáadom az árát... Paula iránti elfogultságom miatt, és mert ártani nem fog, három csillag

1 ÖSSZETEVŐ