hippiesaur

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2019. augusztus 22.

Évek óta ezt a szemceruzát használom. Hihetetlenül tartós, este is pont olyan, ahogy reggel felkentem. Persze ha megdörzsölöm a szememet azonnal elkenődik és eltűnik, de azért ez könnyen elkerülhető dolog. Ár-érték arányban csillagos 5-ös.

Sába Szőrtelenítés Utáni Bőrápoló Hidrogél

Sába Szőrtelenítés Utáni Bőrápoló Hidrogél
2019. augusztus 22.

Nagyon szuper termék. Borotválás és epilálás után is próbáltam. A borotválás után kicsit csípett, de epilálás után semmi ilyet nem tapasztaltam. Szépen megnyugtatja a bőrt.

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2019. július 31.

A barátomnak vettük meg eredetileg. Neki nagyon érzékeny a fejbőre, szinte minden sampontól viszket, ráadásul nagyon könnyen zsírosodik és korpásodik is, így nagyon nehéz volt találni olyat, ami neki való. Ebben nincs SLS, szilikon, parabén, így én javasoltam, hogy próbáljon ki egy ilyen "minden mentes" sampont. Nagyon szereti a hatását, eddig naponta mosta a haját, ezzel 2-3 napig simán jól érzi magát, nincs viszketés, csökkent a korpásodás is. Bár minden problémáját nem oldja meg ez sem, mégis sokkal jobb, mint amiket eddig használt.
Én is kipróbáltam egyszer, elég tisztának éreztem utána a fejbőrömet, nem irritált, nem szárította ki a száraz hajamat sem. Bár én egy használat után nem vonnék le nagy következtetéseket, a barátom jó tapasztalatai miatt megérdemel egy 4-est. :)