hippiesaur

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Biomed Fekete Nadálytő Krém Forte

Biomed Fekete Nadálytő Krém Forte
2021. április 9.

Hát ez a krém egyszerűen zseniális. 6 napja zúztam be az orromat egy szerencsétlen jógapóz alkalmával, nem sokon múlt, hogy eltörjön, de megúsztam egy brutális, fájdalmas véraláfutással az orrom közepén, mint akinek bevertek egyet 😂 Hosszas olvasgatás után, hogy mivel lehetne ezt mihamarabb eltüntetni, a baleset utáni napon azonnal rohantam egy ilyen krémért az itt olvasott vélemények alapján. Mára egy icipici pirosas foltocskává zsugorodott a véraláfutás, gyönyörűen eltüntette ez a krémecske, és hát erősen kétlem, hogy egy ilyen zúzódas 6 nap alatt magától így felszívódott volna, szóval örök hálám a korábbi véleményezőknek, és persze a gyártónak :) Ezentúl minden hasonló sérülésnél ezt fogom használni.

Lovely Best Ever Szempillaspirál

Lovely Best Ever Szempillaspirál
2021. április 5.

2021.ápr update: Felpontozom 4 csillagra, mert az idő jót tett neki. Kevésbé tapasztja a pilláimat most, minimálisan talán jobban is dúsít, mostanában nem pergett már. A keféjét viszont nagyon nem szeretem, mindig összekenem vele magamat, úgyhogy továbbra sem vagyok vele úgy, hogy újravenném.

2020.dec: Nálam azért nem a "Best Ever" szempillaspirál :D Nekem inkább csak hosszít a pillákon, de hajlamos összetapasztani őket, sajnos dúsítást egyáltalán nem tapasztalok nála. Lemosni szerencsére könnyű, de ezzel együtt hajlamos is a nap végére leperegni valamennyire. Nem fogom újravenni, de nem bánom, hogy kipróbáltam. Így 3 csillag.

Batiste Eden Bloom Szárazsampon

Batiste Eden Bloom Szárazsampon
2021. április 5.

A szokásos Batiste minőség és hatás. Az illata nekem bejön, de ez ugye szubjektív. Nálam 5 csillag.