hippiesaur

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Batiste Nice Szárazsampon

Batiste Nice Szárazsampon
2020. július 22.

Ez volt az első próbálkozásom a szárazsamponokkal. Heti 1 használat mellett kevesebb, mint 2 hónapot bírt ki, így nekem nem igazán érte meg.. :( Az illata amúgy szuperjó. Külföldi blogok tippjei alapján úgy használtam, hogy este lefekvés előtt fújtam be a 2-3 napos hajamat vele, és mindenféle eloszlatás/kifésülés/bedörzsölés nélkül feküdtem le vele aludni, reggelre olyan lett, mintha tényleg frissen mostam volna. Fehér foltot nem hagyott se a hajamon, se a párnámon. Csak nagyon sajnálom, hogy ilyen kevés alkalomra volt elegendő, így nincs 5 csillag :(

Bourjois Always Fabulous 24 Hrs Korrektor

Bourjois Always Fabulous 24 Hrs Korrektor
2020. július 15.

2020.02.20: Még csak rövid ideje használom, de úgy érzem megtaláltam végre a tökéletes korrektort. Éppen elfogyott az előző csalódást keltő korrektorom, ami brutálisan viszketősre kiszárította az amúgy is száraz bőrőmet, és hosszas keresgélés után akadt ez a kezembe. Kicsit húztam a számat az ára miatt, de minden forintját megéri. Nekem tökéletesen passzol a bőrszínemhez az Ivory árnyalat, úgyhogy ezzel szerencsém volt, azért lehetne nagyobb a színválaszték... Nagyon jól eldolgozható, krémes formulája van. Én nem használok alapozót, a kevés bőrhibámat és a sötét karikákat a szemem alól igyekszem csak elfedni a korrektorral, ez tökéletesen teljesíti a feladatot, de a legjobb, hogy estére pontosan ugyanúgy mutat az arcomon, mint ahogy reggel felkentem anélkül, hogy változott volna a bőröm állapota. Nem szárít, nem zsírosít, egyszerűen tökéletes. Durvább pattanásokon még nem volt alkalmam tesztelni, de szerencsére azok csak ritkán bukkannak fel az arcomon. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok, remélem így marad a továbbiakban is.

2020.07.15. Update: 5 hónap rendszeres használat után úgy éreztem, hogy ideje frissíteni a véleményemet. A maszkviselést sajnos nem bírja, picit kell rajta igazítani miután leveszem a maszkot, de erről a termék nem tehet, hogy ilyeneknek kell őt kitenni... :D Egyébként teljesen jól teljesít továbbra is, még nem fogyott el a napi használat mellett, de már beszereztem belőle egy újabb adagot, ezúttal kuponnal vettem, így már 100%-ig megéri az árát. Remélem sokáig gyártják még. :)

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2020. július 15.

Sokkal jobb, mint bármelyik labello. Nagyon tetszik az illata is, szerintem ennek a márkának a legjobbak az ajakápolói.