Hippolita

Regisztráció dátuma: 2018. december 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Aromax Szérum Borágóolajjal

Aromax Szérum Borágóolajjal
2020. február 24.

Azért szeretem, mert teljesen áttetsző, nem ragad, és nem érzem hogy rajtam van, az illata is elszáll.
Utolsó lépésként használom nappalra is fényvédő alá, eddig csak jó élményem van vele.

Retin-A

Retin-A
2019. december 1.

Erről az oldalról lehet vény nélkül rendelni Angliából.
Teljesen megbízható oldal, van facebook csoportja is, ahol a tagok megosztják a használati tippjeiket is, illetve a Deciem chat room-ban is.
Ha nem a paypalos fizetést választjuk akkor hosszabb ideig tart, mert el kell kérni a Swift és Iban kódot, mert nem automatikusan küldi a visszaigazoló emailben. Egy ember üzemelteti, így kéri is a csoportban hogy legyenek türelemmel, mert nem egyszerű.
Sajnos más vénynélkülis oldalt nem találtam, ami szállít Magyarországra is.

Webshop: https://rejuvaglowme.com/shop/?orderby=popularity

Facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/1131007467087901/

Amikor épp nincs raktáron, akkor nem látható az adott erősségű termék, így nézegetni kell időnként.
A 0.025-el is úgy tanácsolják, hogy eleinte max. heti háromszor egy borsónyi mennyiséget egyenletesen eloszlatva, kihagyva a száj és orr sarkait.
A szemkörnyékre is ezt szokták alapból javasolni, de lehet találni erre is tippeket.
A köztes napokon meg inkább csak hidratálást ajánlanak kezdetben (7 skins-sel még jobb), és a termék felvitele után fél órával is.
Sokaknak a Cerave vált be mellé.

- Cream verzió száraz bőrre jó választás,
- Gel verzió száríthat, több alkoholt is tartalmaznak általában, de mélyebben is szívódnak be mint a Cream, ezért hatékonyabb de nagyobb az irritáció esélye. illetve elegendő egy kisebb százalákú is ugyanazért a hatásért.
- Gel Microsphere kivitelben a leglassabban szívódik fel, így érzékeny bőrre jobb választás lehet, vagy akik mérsékelni szeretnék az irritáció esélyét.

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum
2019. november 22.

Update: Nem ajánlom a bimatoprostos termékeket.
Fél évvel később sem múlt el az erezettség, estére fel is erősödik. Elkeserít.
A Skinsmarton írták, hogy visszahívták az ott árult bimatoprost tartalmú márkát a veszélyek miatt.
---------
Tényleg nagyon wow, mindenki megcsodálja rajtam.
Viszont úgy jártam, hogy egy idő után eressé vált a szempillák tövénél a szemhéjam. Kb. egy hónapja nem használom, a pilláim ugyanolyanok maradtak még, de szerencsére ez a tünet javult - ha esetleg így járna még valaki.

A márka kihozott egy peptides verziót, amiben nincs bimatoprost, így nem várhatóak ilyen mellékhatások.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ