Hirannis

Regisztráció dátuma: 2014. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette
2019. február 27.

Más ajánlására néztem ki UD palettát, először csak valamelyik nude-ot. A weboldalukon fedeztem fel a Heat-et és nagyon megtetszettek a palettában található színek. Azt hiszem még akkoriban jelent csak meg, én Amerikából szerváltam be és azóta is majdnem napi szinten használom. Nagyon tartós, jól pigmentált, építhető, jól lehet vele sminkelni és az ecsetek is megfelelő minőségűek. A gyakorlatlan kezűeknek is sikerül velük gyönyörű sminket készíteni. Az igaz, hogy nem olcsó, de mindenképp megéri hosszútávon.

The Body Shop Brow Definer

The Body Shop Brow Definer
2016. január 5.

"Ezzel a ceruzával a legtökéletesebb szemöldököt satírozhatod magadnak!" - és tényleg. 2290 Ft, megéri az árát - főleg ha abból a szempontból nézem, hogy mennyi ceruzát és port kipróbáltam már előtte, mire megtaláltam a megfelelőt. Tartós, nekem a 02-es árnyalat van, ami teljesen ugyanolyan színű, mint a szemöldököm, így tökéletesen kitudom pótolni a "hiányzó" részeknél, hogy szép ívelt legyen :) Remélem nem szüntetik be és még sokáig tudom vásárolni. 5*

Sajnos csak 3 árnyalatban kapható.

UPDATE: MEGSZŰNTETTÉK :D

The Body Shop Mangós Body Sorbet

The Body Shop Mangós Body Sorbet
2015. június 8.

Finom illata van, mint az összes mangós TBS terméknek, és ellenben a permettel, ezt tovább érzem a bőrömön. Hamar felszívódik annyira könnyed, hűtőből még nem próbáltam de majd ma ;) :) 5*