hisztismarcsa

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém
2015. február 5.

A szaga tényleg borzalmas ennek a krémnek, tipikus nagymamiszag, ezért vontam le 1 pontot, viszont nekem a téli időszakban is szépen helyreteszi a kezeimet, ami nekem nagy csoda, mert olyan száraz a kezemen a bőr, hogy a hidegre kimenve 15 perc alatt berepedezik és vérzik. Elég egyszer használni egy nap nekem, és korrektül ápolja a kezeimet.

Tulasi Teafa Szappan

Tulasi Teafa Szappan
2014. május 23.

Először arcmosáshoz vettem és ahhoz is használtam egy jó ideig. Mivel hamar zsírosodik a hajam, gondoltam, ha az arcomra jó, a fejbőrömre miért ne lenne. Megmostam vele a hajamat, soha többé semmi mást nem használok a hajamra! Szőke vagyok, világosítja a hajamat és régebben 2 naponta kellett hajat mosnom, most már egy hetesen sem ocsmány a hajam. Nagyon szeretem, tényleg tudom ajánlani hajmosáshoz! Tudom, hogy fúj, szappan hajra, de ez egyáltalán nem ragasztja össze és nem lesz tőle töredezett meg olyan undi tapintású sem. Nagyon bejött!

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2014. május 16.

Nekem a 75ös árnyalat van meg (élénkpiros), a színe nagyon szép, nekem 2 rétegben tökéletesen fed, viszont tényleg nagyon folyik lakkozás közben, ami félig az ecset hibája, mert amikor az ecset szétterül a körmömön, a lakk is folyik le mindenfelé.. Szerintem ezt nem kellene egy lakknak. Annyira nem tartós, nekem 2-3 napig bírja, de a 3. nap végére már pattogzik egy kicsit.