Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Omorovicza Ezüst Bőrmegújító Kezelés

Omorovicza Ezüst Bőrmegújító Kezelés
2021. augusztus 9.

ujujjjujjj.....tönkretette a bőröm! Felkenés után nekem is bizsergés, de nem az a kellemes fajta, 10 perc után láttam én is, hogy rákvörös lett a fejem...az államon tegnap óta gyulladt mitesszerek hada, nagyon fájnak is. :( én még így tínédzser koromban sem néztem ki, rettenetesen fáj az államnál a bőr, teljesen be van gyulladva. Ha lehetne, mínuszt adnék ennek a terméknek, nem az, hogy nem jó, de még az eddig szép és egyenletes bőrömet is tönkrevágta. :( -100

The Body Shop Banános Testjoghurt

The Body Shop Banános Testjoghurt
2020. november 21.

Még nyáron vettem egy dobozzal, az illata nekem rohadt banánra emlékeztet. Az állaga nagyon jó, tényleg, mintha banános joghurt lenne, könnyű és gyorsan beszívódik, nyárra kifejezetten kellemes. Viszont nekem a könnyű beszívódáson kívül mást nem adott. Sajnos a Body Shop illatai nálam valahogy nem jönnek be, túl műek, túl erősek, agresszívek. Nyárra kijöhetnének megint egy Mohito-s illattal, azt megvenném testjoghurtban! :)

Oriflame The One A-Z Ajakbalzsam

Oriflame The One A-Z Ajakbalzsam
2020. október 8.

Vegyesek az érzéseim, először nagyon tetszett, majd fokozatosan ábrándultam ki belőle. Kezem ügyébe tettem az utóbbi napokban, nagyon keserű az íze, és most először tűnt fel, hogy felkenés után 20 perccel gondolkoztam, hogy mivel is kentem be a számat? mert annyira dehidratált volt,újra felkentem, ismét az az íz és fura illat...amít ígér "8 órás hidratálás" nem igaz. Nekem ez az íz még a torkomat is kaparta. Előttem egy hozzászóló írta, hogy parabént is tartalmaz, gyorsan meg is néztem az összetevőket, és tényleg, és még paraffint is...Sajnálom, mert akartam szeretni.

1 ÖSSZETEVŐ