Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa Glow Obsession Stick Highlighter

Pupa Glow Obsession Stick Highlighter
2020. március 4.

Nekem a 001 Quartz árnyalat van meg, egyszerűen csodálatos! Könnyű vele dolgozni, szemöldökcsontot és arccsontot hangsúlyozok vele, én ecsettel viszem fel. Lehet még beszerzek belőle egy másik árnyalatot is, amíg lehet kapni, kedvenc highlighterem most, mindent visz!

Joico Moisture Recovery Treatment Balm

Joico Moisture Recovery Treatment Balm
2020. február 17.

Ez egy csoda! Melírozott hajam már hónapok óta gubancos, fénytelen, de ez!!! Valami fantasztikus! 5 perc után mintha "folyna" a hajam, annyira könnyű lesz, gyönyörű lesz a fénye, és még 3 nappal hajmosás után sem érzem, hogy el lenne nehezülve, továbbra is azt érzem, hogy könnyű, selymes. Szerintem ilyen jó állapotba még sose került a hajam maszktól. Csillagos 5-ös! Az illata is! :)

Lorenzo Villoresi Teint De Neige EDT

Lorenzo Villoresi Teint De Neige EDT
2019. december 10.

A véletlen (?) műve, de a Neroliból rendelt 12 minta közül ezt az egyik csuklómra, a Montale Powder Flowerst a másik csuklómra sikerült felkenni. Úgy, hogy egyiket sem ismertem. Felhúzott szemöldökkel szagolgattam, hogy ez mi a csuda? Mígnem 5 perc múlva párom felnéz az orosz újságjából: valami parfümöt fújtál magadra? Ekkor már kikerekedett a szemem, hogy ennyire érezni? Két kis fingilingi szétkenést a csuklómon. Soha nem használtam ilyen illatot, nem is illik hozzám, nekem az elején ez a Teint de Neige valami szúrós, wc-illatosító összetevőt árasztott. Púderes, de nem finom. Nekem nem. Párom azt mondta, hogy ez nem egy "modern" illat -> jelentsen bármit is ez. Szerinte nem rossz, de nem is jó. Mindenesetre ő előzékenyebb volt az illattal, mint én. Neki érdekes módon még mézeskalács illat is van benne, lehet a vaníliavirág miatt. Nem ő az én parfümöm.