Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Occitane Immortelle Precious Fluid

L'Occitane Immortelle Precious Fluid
2019. november 30.

Mintákat kaptam belőle vásárlásom mellé, kellemes meglepetés volt ez a fluid. Az immortelle termékcsalád nem volt a L'occitane-tól sose a kedvencem, évekkel ezelőtt több kisebb kiszerelésű terméket elhasználtam, de mindig az ugrik be, hogy nehéz és nem jó illatú a krém ami a szép kék tégelyben landolt. De ez a fluid más, szépen gyorsan felszívódik, kellemes érzés a bőrnek. Ezt az immortelle illatot korábban sem szerettem, most se, de megszokható. Reggel és este is használtam.

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre
2019. november 30.

Ajándékba kaptam. Jelentem, én szárazon kentem magamra, nem is egyszer, mikor elolvastam itt a krémmánián, hogy vizes bőrre kell kenni, és valóban, a dobozon is ez van. Hát kipróbáltam vizesen is. Nekem úgy nem működik, nem jó érzés, sokáig áll a fejemen ragacsosként. Viszont szárazon teljesen elégedett vagyok vele, jól tudom kenni, gyorsan beszívja a bőröm. Valahogy nálam máshogy működik, mint a többieknél :D Az illata nem lesz sose kedvenc, nem is tudom mihez hasonlítani, ettől függetlenül jár az 5 csillag.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2019. november 18.

Ennek a parfümnek folyamatosan adogattam az esélyeket...eddig. Újságokból mintaként került hozzám több darab, most ismét. Hát rajtam először olcsó, locsolkodó kölninek ható illat érződik, leszáradás után pedig nagyon erős, tolakodó, már-már erőszakos. Az üvege gyönyörű, nagyon nőies, elegáns. Ezzel szemben az illat egy erőszakos karaktert személyesít meg az én véleményem szerint. Remélem több minta formájában már nem jön szembe :)