hiuzlany

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Natúr Sampon Zsíros, Korpás Hajra

Manna Natúr Sampon Zsíros, Korpás Hajra
2018. február 1.

Pozitívum: nagyon szeretem az illatát, számomra kellemes gyógynövényes, amit natúrsága ellenére sokáig érzek (másnap is). Számomra eddig hatásos is, a nagyon zsírosodó hajamnál 1-2 napot nyerek a hajmosással, ami nálam óriási dolog és szép selymes, puha, csillogó is lesz tőle a hosszú hajam. Nem habzik rosszul szilikonmentes mércével mérve, igaz én évek óta ilyen termékeket használok, elszoktam már a művi nagy haboktól.
Negatívum: nagyon folyós az állaga, nehezen használható, nem túl gazdaságos ez által. Ennek fényében drágállom is, mert ráadásul csak 200ml-es és jobban fogy a többi natúr samponnál a folyóssága miatt, plusz háromszor annyiba is kerül. Mégis megvettem már a következő tubust, mert a hatásáért eddig nekem megéri. Remélem, nem szokik hozzá a problémás fejbőröm (sajnos ez szokott történni). Ezek a negatívumok miatt (főleg a folyósság) kap csak 4et, a hatása nálam csillagos ötös, ha az állagán javítanának, teljes főnyeremény lenne.

Alverde Alma Papaya Sampon

Alverde Alma Papaya Sampon
2017. január 31.

nagyon szerettem, évek óta ezt használtam zsíros hajamra. sajnos már megszűnt :(

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)
2017. január 31.

Jobb áron van mint az Elseve olaja és másfélszeres mennyiség jár érte, nagyon kiadós, pedig hosszú a hajam, ezért vettem egyet próbálni az itteni pozitív vélemények alapján. Nem rossz, de nekem hatásában elmarad az Elsevetől, így hiába éri meg jobban, nem veszem újra és már várom, hogy elfogyjon.