Hkanna

Regisztráció dátuma: 2016. március 31.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. március 31.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat
2020. július 1.

Az arcomra írta a bőrgyógyász, dermatitisre.. A vállalhatatlan arcomat két nap alatt vállalhatóvá tette. A gyulladást pikk pakk lehúzta, az igaz h szárít nagyon, de inkább legyen száraz, mint égő vörös, gyulladt viszkető csúnyaság. Nálam csodaszer. Öt csillag.

Balea Pacific Vibes Bodylotion

Balea Pacific Vibes Bodylotion
2020. május 7.

A Frangipani virág Szingapúrból egy szép emlékem, a kisfiam mosoporviragnak hívta. Árra emlékeztette az illata. Néhány évet éltem Délkelet- Ázsiában, ott ez elterjedt virág és igen, nagyon finom illata van. Nem is volt kérdés, mikor megláttam, hogy kipróbálom. A tusfürdőt is megvettem hozzá. Könnyű nagyon jó illatú testápoló. Nem irtattál, nem viszketek tőle. Könnyen beszívódik. Akinek nagyon száraz a bőre, annak ez kevés szerintem. De egy könnyű tavaszi testápolónak tudom ajánlani.

Balea Pacific Vibes Tusfürdő

Balea Pacific Vibes Tusfürdő
2020. május 7.

Nagyon finom illat, kár, hogy nem tartós. Nekem nagyon érzékeny a bőröm, de ez a tusfürdő nem bánt nem irritál. A testápolóval együtt vettem, és azzal is használom, így nem szárít. Aki kedveli a finom virágillatú tusfürdőt próbálja ki. Tavaszra egy jó választás. 🙂🌼🌺