HKatka

Regisztráció dátuma: 2019. március 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2019. március 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: >54

Paula's Choice Defense Antioxidant Pore Purifier

Paula's Choice Defense Antioxidant Pore Purifier
2019. március 5.

Kb. egy hete használom a reggeli rutinnál ezt a terméket, így még hosszú távú tapasztalataim nincsenek. Ígértes, jó kis reggeli szérum. Gyorsan szívódik, kevés kell belőle, nem hagy ragacsos nyomot maga után. Előnye még ennek a terméknek, hogy a rétegzős reggeli rutinnal sem "gilisztásodik" a bőröm a nap folyamán.Nagyon el kell találni a mennyiséget, nem kell belőle sok! A szérum előtt könnyebb, vizes állagú termékeket használok pl. NOID kék savas termékét, erre jön a szérum. A szérum után "csak" szinezett CC fényvédőt használok rosaceás bőrre. Ennyi idő alatt sajnos a tág pórusaimon nem segített, de ezen a problémán nekem még tartósan semmi nem segített, pedig nagyon sok mindent próbáltam. Hosszabb használat után jelzem az újabb tapasztalataimat. Megelőlegezem az 5 csillagot, mert szívesen használom reggelente és egész nap komfortos tőle a bőröm, na meg főleg ,hogy a kellemetlen "gilisztáknak" búcsút inthettem.

NIOD Neck Elasticity Catalyst

NIOD Neck Elasticity Catalyst
2019. március 5.

Újra vásároltam ezt a terméket. Nagyon elégedett vagyok vele. Az állaga számomra tökéletes gél állag,gyorsan szívódok, kellemes érzetet ad. A fél perces allulról az ál írányába történő masszázs ezzel a termékkel az esti rutin része lett. Hosszú távon hatékony,határozottan emelt a nyak/ál vonalon.Kis mennyiség kell belőle. A Skinsmarton vásároltam hozzá kis kanalat, amivel adagolhatom.Szeretem.