hnhenna

Regisztráció dátuma: 2013. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2017. október 15.

Fantasztikus alapozó. Évek óta használok high end folyékony alapozókat, próbáltam már (kis túlzással) mindent, Clinique, MAC, Estée Lauder. Az origi Double Wear volt az előző szerelem, bár az a szerelem még nem volt tökéletes. A bőrömön nem túl sok eltüntetnivaló van, sokkal inkább a színkiegyenlítés a célom (de az erősen), és az, hogy tartós legyen, ne folyjon le az arcomról egy 12 órás (munka)nap után sem. A Double Wear erre tökéletes. Kiegyenlíti a színeim, és tartós. Viszont végtelen macera szépen felrakni, hiszen utálom magamra pacsmagolni a vaskos sminkréteget, és hiába a sokéves rutin, nagyon sok munkámba került, hogy természetes hatást érjek el vele, ne legyen maszkos vakolat az arcomon. A száraz részekbe pedig a sűrű pigment hajlamos volt megülni. Úgyhogy három hétig próbálgattam a minták alapján ezt az alapozót, és egyszerűen zseniális élmény vele dolgozni. Néhány ütögetés a beauty blenderrel, és már eggyé is vált a bőrömmel, nagyon szépen fed, pont annyira, amennyire nekem szükségem van rá, tartós, és csodaszép, természetes finise van. Bírja az aláhidratálást, a pórusfeltöltő primert, a strobe cream-et, mindent, amit eddig használtam, és rá is gyönyörűen lehet sminkelni, nem mozdítja el a helyéről semmi. Arra érdemes odafigyelni, hogy sötétebb árnyalatot vegyetek belőle, mint a jól megszokott Estée Lauder számozás, hiszen az SPF 30 (!) miatt világosabbak a színek. És akkor itt jutunk el a legnagyobb bónuszhoz: SPF 30 egy alapozóban, úgy, hogy az alapozó minőségét semennyire nem rombolja!?!? Álom! <3

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator
2017. február 11.

Imádom. Tényleg egy csodaszer!! Bár szépen lassan, de közelítve a 30 felé (jájj) rá kellett jönnöm, hogy nem zsíros a bőröm, hanem inkább száraz-kombinált, sőt, télen kifejezetten száraz. Az elmúlt egy-két évben próbálgattam, hogy mi lehet az ideális arckrém, és sok békát meg kellett csókolnom, amíg kikötöttem a emellett a kis hidratáló mellett, ami az arckrémek hercege fehér lovon. Gyorsan beszívódik, de istenien hidratál, érzem, ahogy feltöltődik a bőröm minden széppel és jóval, gyönyörűen lehet rá sminkelni, a T vonalam sem zsírosítja el, és egész nap kitart a hatása. Imádom, már újra is vettem, és akkor itt jutunk el az egyetlen negatívumhoz (de ez sem érdekel), hogy sajnos gyorsan fogy. De nem baj, őrült nagy a szerelem!

IsaDora Por Állagú Púder

IsaDora Por Állagú Púder
2016. december 8.

Nem rossz kis púder, tényleg rengeteg van benne, viszont nem praktikus a doboza: a lyukacsok túl nagyok, gyakorlatilag kifolyik-száll egy csomó termék belőle minden kinyitásnál, ha nem vigyázunk. A pamacsot felejtsétek el,végtelenül poros, maszkos és igénytelen vele a smink finise, amit egyébként lehetett sejteni (műanyagos bársony jellegű bevonatú, rugalmatlan kis korong), viszont óriási, pufi ecsettel lehelletvékonyan felvive szépen fixál, és a halvány bőrszíne miatt nem is üt el az arctól, szép a végeredmény is. 6500 körül volt a Douglasben, Glamour napokon megvéve 20+5 százalék kedvezménnyel egyébként mindenképp jó vétel volt. :) A gyenge pontjai egyenként nem vészesek, de mivel van belőlük pár, mínusz egy csillag.

Update: egy hónap után sajnos az látom, hogy nem nagyon nyúlok utána, igazából nem szeretem. Nincs elég finomra őrölve valószínűleg, setting spray nélkül nem szép a végeredmény, száraz, poros a látvány... Nem jó :(