hnica

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Rexona Shower Clean Fresh Deo Stift

Rexona Shower Clean Fresh Deo Stift
2019. június 24.

Ez egy last minute vásárlás volt egy utazás során, mert otthon felejtettem a dezodorom. Nekem ez max 2 csillagot ér (jóindulattal, mert azért ennél rosszabb dezodorral is találkoztam már). Az illatával nincs baj, de fehér foltot hagy a ruhákon még órákkal a felvitel után is, az izzadásgátló hatása pedig szerintem gyenge. Én évek óta a Dove sima kék stiftjét használom, és azzal sosem volt gond. Alapvetően nem szoktam kidobni ilyen termékeket, inkább elhasználom őket és aztán veszek újat, de ez nálam kuka kategória.

p2 Beauty Insider Volume Mascara

p2 Beauty Insider Volume Mascara
2018. augusztus 20.

Egész jó spirál ez, főleg ennyi pénzért. Klasszikus kialakítású a keféje, elég nagy, könnyen lehet vele dolgozni. Nem kenődik, nem potyog napközben. Az egyetlen problémám vele, hogy a nap végére elnehezíti, lehúzza a pillákat, ezért csak 4 csillag. Minden más szempontból remek termék, érdemes próbálkozni vele.

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2018. július 13.

Fura spirál ez, hol sok, hol normál mennyiségű festéket vesz fel. Amikor sokat, akkor képtelenség normálisan dolgozni vele, mert összetapasztja a pillákat, és nehéz utólag korrigálni, mert elég tömör a textúrája. Ilyenkor legszívesebben a kuka felé reptetném. Ha lehúzod a tubus szájánál, akkor még rosszabb, valószínűleg a kefe hülye kialakítása lehet a ludas. Ami pozitívum, hogy nem kenődik, nem pereg, viszonylag könnyű lemosni is. Reggelente azonban semmi kedvem lutrizni, hogy aznap lehet-e normálisan használni, úgyhogy tuti nem fogom újravenni.

9 ÖSSZETEVŐ

D&C Red 7 Lake sz EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Balm Mint EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

D&C Red 6 sz EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott Komedogén index: Irritatív index: