hnica

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2020. január 25.

Tényleg mindent leszed, de az árán én is dobtam egy hátast. Igazából ez egy jó termék, kíméletes a bőrhöz és teszi a dolgát. Ami miatt mégis csak 4 csillagot kap, az az, hogy akármilyen alaposan mosom is le, mégis zavarja a szememet használat után, egy ideig homályos látást okoz.

Rexona Shower Clean Fresh Deo Stift

Rexona Shower Clean Fresh Deo Stift
2019. június 24.

Ez egy last minute vásárlás volt egy utazás során, mert otthon felejtettem a dezodorom. Nekem ez max 2 csillagot ér (jóindulattal, mert azért ennél rosszabb dezodorral is találkoztam már). Az illatával nincs baj, de fehér foltot hagy a ruhákon még órákkal a felvitel után is, az izzadásgátló hatása pedig szerintem gyenge. Én évek óta a Dove sima kék stiftjét használom, és azzal sosem volt gond. Alapvetően nem szoktam kidobni ilyen termékeket, inkább elhasználom őket és aztán veszek újat, de ez nálam kuka kategória.

p2 Beauty Insider Volume Mascara

p2 Beauty Insider Volume Mascara
2018. augusztus 20.

Egész jó spirál ez, főleg ennyi pénzért. Klasszikus kialakítású a keféje, elég nagy, könnyen lehet vele dolgozni. Nem kenődik, nem potyog napközben. Az egyetlen problémám vele, hogy a nap végére elnehezíti, lehúzza a pillákat, ezért csak 4 csillag. Minden más szempontból remek termék, érdemes próbálkozni vele.

9 ÖSSZETEVŐ

D&C Red 7 Lake sz EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Balm Mint EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

D&C Red 6 sz EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott Komedogén index: Irritatív index: