hnica

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2021. január 26.

Végre elfogyott, hála az égnek. Nekem nagyon nem vált be az arcomon, próbálkoztam vele nyáron és télen is, de nagyon húzódott tőle a bőröm évszaktól függetlenül, úgy éreztem, hogy szárítja. Amúgy egy nagyon könnyed, gél állagú, gyorsan felszívódó krém, szép összetevőkkel, de nem vagyunk kompatibilisek egymással. Végül elhasználtam dekoltázsra, arra nem volt rossz, de ezt kb. bármelyik random testápoló is tudja.

Eucerin Aquaporin Active Normál és Vegyes Bőrre

Eucerin Aquaporin Active Normál és Vegyes Bőrre
2020. december 8.

Amolyan átlagos hidratáló krém, "egynek elmegy" kategória. Még év elején azért esett rá a választásom, mert szerettem volna a vízhiányos bőrömre egy gazdagabb krémet a hidegebb hónapokra - nos erre nem igazán vált be. Nehezen szívódott be, és ennek ellenére nem észleltem a hidratáló hatását. Pozitívum, hogy pattanásokat nem okozott. Semmi extra.

La Roche-Posay Micellás Arctisztító Ultra Érzékeny Bőrre

La Roche-Posay Micellás Arctisztító Ultra Érzékeny Bőrre
2020. december 5.

Számomra a legjobb micellás tisztító, a sokadik nagy kiszerelést használom belőle. Ez az egyetlen, amit újravettem a micellás vizek közül, magasan veri nálam az összeset, a Biodermát is. Nem hagy ragacsos érzetet, nem irritálja a bőrt, teszi a dolgát. Szolid és megnyugtató illata van. Nem olcsó, de megéri.

9 ÖSSZETEVŐ

D&C Red 7 Lake sz EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Balm Mint EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

D&C Red 6 sz EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott Komedogén index: Irritatív index: