hnikolett

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2017. szeptember 27.

Felarasan gyorsan beszereztem kettőt is, de lehet visszamegyek meg legalább kettőért, mert nekem tökéletes ez a púder, ecsettel is és szivaccsal is működik. A csomagolással megvettek, nagyon letisztult, egyszeru és az a tükör...😍 nagyon tetszik, hogy szivaccsal is nagyon szépen fel lehet utogetni, nem darabokba viszi fel a termeket, emiatt suliba elég csak ezt bedobni a táskámba nem kell az ecsettel bajlódni, hogy nehogy baja legyen:) Maga a termek nagyon jól illeszkedik a boromhoz, nagyon jól fed! Szépen mattit és tartja is ezt az allapotot minimum 5-6 óráig!

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2017. szeptember 27.

Patikai kis testert próbáltam eddig, 11-és árnyalatban, ami nekem egy kicsit sötét, úgyhogy tervben van a rendes kiszerelésű 10-es. Nekem a színen kívül nem igazán van vele bajom. Zsíros boromon reggel fel 8-tol, délután 3-4-ig simán bírja (rajta a trend it up púder) atfenyesedesés nélkül! Szépen fed, jobban is mint amennyire elvártam! Csak azért 4*, mert hosszú távon meg nem tudtam haszanlni

Essence Contouring Szemhéjpúder Szett

Essence Contouring Szemhéjpúder Szett
2017. augusztus 19.

349 forintért vakon megvettem, nem olvastam utána, és most ezt jól tettem, mert az itteni vélemények és lecsillagozások után biztos nem vetem volna meg. sos kellett egy kis szett, mivel külföldre utaztam és nem tudtam túl sok mindent magammal vinni. bevallom őszintén, én a szememre eddig egyszer használtam. én komolyan kontúrozáshoz használom:D nem tudom pontosan, hogy melyik árnyalat van meg, az amelyikbe a kontúr szín matt, a highlighter pedig csillog. nagyon szeretem, könnyen el tudom dolgozni és viszonylag tartós is, bár ebbe a 40 fokba lefolyik az arcom.. összességében én szeretem, nekem bevált:)