hnikolett

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2022. január 25.

Felarasan gyorsan beszereztem kettőt is, de lehet visszamegyek meg legalább kettőért, mert nekem tökéletes ez a púder, ecsettel is és szivaccsal is működik. A csomagolással megvettek, nagyon letisztult, egyszeru és az a tükör...😍 nagyon tetszik, hogy szivaccsal is nagyon szépen fel lehet utogetni, nem darabokba viszi fel a termeket, emiatt suliba elég csak ezt bedobni a táskámba nem kell az ecsettel bajlódni, hogy nehogy baja legyen:) Maga a termek nagyon jól illeszkedik a boromhoz, nagyon jól fed! Szépen mattit és tartja is ezt az allapotot minimum 5-6 óráig!

UP: 2022 van és töretlenül a kedvenc púderem kb 3-4 éve. Sajnos ahogy látom, már nem gyártják, utoljára kiárusításban vettem gyorsn 3 darabot téli-nyári színemhez. Remélem maximum a csomagolás fog megújulni, nem kivonják.

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál
2022. január 25.

Szempilla liftingem volt, amikor megvettem, olyan szempillákat csinált, hogy szinte csikizte a szemöldököm. Ahogy a lifting ment kifele, a hatás nem sokat változott, nagyon szép pillákat csinált. Az egyetlen, amiért egy csillagot levonok, hogy nekem egyedüli spirállként nem vált be, egy régi szilikon tüstés spirállal mindig át kellett mennem rajta a végén, hogy ne legyen póklábas. De megérte😄

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc
2022. január 25.

Az árnyalatokkal kicsit nekem is meggyűlt a bajom, egy hidegebb tónusú barnát szerette, volna, a hajtövemhez passzol, bár ha túl sűrűn húzom a szálakat akkor olyan angolos szemöldök kinézete van, már aki érti mire gondolok😄 Fel szoktam laminálni és ezzel kiegészíteni a foltokban, türelem játék, de egész jó eredményt lehet vele elérni. Mondjuk nincs viszonyítási alapom, ez az első ilyen filcem, de ha elfogy, akkor tesztelgetek mást is. Addig is nekem 4 csillag az árnyalatok miatt. De a tegnapi dícséret, miszerint olyan mintha tetoválva lenne, na ez mindent elmondott😄