hoberboglarka

Regisztráció dátuma: 2018. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Fresh & Uplift Szárazsampon Hab

Syoss Fresh & Uplift Szárazsampon Hab
2019. november 24.

A fújós syoss után gondoltam kipróbálom ezt is, hát maradok inkább a fújós verziónál.Én beledörzsölöm a hajamba, törölközővel átmasszírozom és annyira nedves lesz tőle hajam, hogy hajszárítóval megyek át rajta. Bár felszívja a zsírosságot, de a másik verziója mintha egy fokkal hatékonyabb lenne.

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2019. november 24.

A zöld verziót használom már jó pár tubus óta, én nagyon szeretem, az illata is tetszik és igaz én mindig csak + napra használom, de megteszi a hatást. Az egyetlen hátránya, hog viszonylag gyorsan fogy, de egyébként hibátlan

Tadé Extra Gyengéd Babérszappan

Tadé Extra Gyengéd Babérszappan
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, a szappan illata kellemes, viszont zuhanyzás után semmilyen illatnyomot nem hagy a testemen, ez engem egy kicsit zavar. Puhított a bőrömön, sima, tisztaságérzetet adott. Annak ellenére, hogy már jó pár hete használom alig fogy belőle, így ár-érték arányban teljesen jól pozicionált, sokáig kitartó termék. Használtam az arcomra is, viszont nekem ott nem vált be, teljesen kiszárította azt, hámlottam tőle, így a maradékot zuhanyzás közbe fogom elhasználni, köszönöm a tesztelésre a lehetőséget :)