hoembera

Regisztráció dátuma: 2020. december 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. december 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2021. november 21.

Annyira akartam szeretni de nekem kiszárította a számat. Lehet, hogy ahogy valaki írta, kipróbálom még úgy, hogy estére valami brutál hidratálót kenek fel, mert amúgy annyira jó lenne, illat- és alkohol mentes, szép INCI-vel.

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm
2021. november 21.

Ajándékba kaptam PC-s rendeléshez, amúgy nem hiszem, hogy ennyiért megvettem volna. Este és reggel használom ajakra otthon, mert napközben koszos kézzel nem nyúlnék bele koszos kézzel, ez az egyik hátránya. Tényleg puhává varázsolja az ajkakat reggelre, de ezt a hatást a Bebe Classic pár 100 Ft-os ajakápolóval is el lehet érni, a lényeg az, hogy az ember rendszeresen kenje a száját. A nagy tégely biztos jó ideig ki fog tartani. Illatmentes, szerintem nincs kellemetlen szaga.

Paula's Choice Omega + Complex Serum

Paula's Choice Omega + Complex Serum
2021. november 21.

Deluxe mintát kaptam a szérum verzióból ajándékba egy PC-s rendeléskor. Épp túl volt irritálva a bőröm és a basic rutinhoz a hidratáló alá szérumként este felkentem 2 hétig. Nekem kombinált a bőröm, és mégsem okozott pattanást, mitesszert, könnyű állaga van és hipp-hopp beszívódik ahhoz képest, hogy gyakorlatilag zsírok a fő alkotóelemei. Száraz, irritált bőrre szuper szerintem, vagy akár télre kiegészítőként. Azóta van egy bevált rutinom, úgyhogy egyelőre nincs szükségem erre, de rosszat nem tudok mondani róla.