hollieme

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2019. december 10.

a 38-as árnyalat van meg, és bár a színe nagyon szép, de nem nekem való. ez még nem is lenne baj, hiszen én választottam rosszul, de a tartóssága és a fedése hagy némi kívánnivalót maga után. hamar eltűnik a számról és nem fedi teljesen az ajkaimat. amikor viselem, olyan furcsa érzést ad, mintha égne a szám vagy temperát kentem volna rá.

Essence Velvet Matte Ajakrúzs

Essence Velvet Matte Ajakrúzs
2019. december 10.

nekem is a 04-es sötétebb, füstös rózsaszínes árnyalat van meg, és én imádom. természetesen nem fog 12 órán át tartani, de tisztességgel bírja az evést-ivást és könnyű újrakenni. nekem nagyon tetszik a színe, fehér bőrrel jól mutat, az illata is finom és nem is csúszkál. negatívuma, hogy kissé csúnyán kopik és szárít, de ezek nem annyira vészesek. az árát mindenképp megéri, talán még veszek belőle egy-két másik árnyalatot is.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2019. november 20.

ez az eddigi egyik legjobb szempillaspirálom, és én is Viszkok Fruzsi ajánlására vettem meg. olcsó, szépek az összetevői és mindent tud, ami a dolga. nem hullik utána a szempillám, nem irritálja a szemem, könnyű vele dolgozni, bár tény, hogy néha túl sok festéket vesz fel és összetapasztja a pilláimat. jól szárad, felkenése után csak pár mp-ig kell vigyázni, hogy ne kend össze a szemhéjadat vele. szerintem ár/érték arányban ez az egyik legjobb választás, főleg, ha cruelty-free terméket keres valaki.

1 MÁRKA