hollieme

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Schauma Hajsampon Keratin Strong

Schauma Hajsampon Keratin Strong
2020. április 21.

nem használok Schaumát, csak a vírus miatt vettem, mert az a bolt, ahol a samponomat szoktam vásárolni, bezárt. az illata jó. azt hiszem, a pozitívuma ennyi is. nekem is zsírosítja a hajat, korpás is lettem tőle plusz a homlokomnál a hajvonalnál szeborreát hozott elő. fénylik a hajam, az igaz, de ezt más sampon is tudja.

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+
2020. április 21.

ez a második Helia-D termékem, amit vásároltam, és ellentétben az előzővel, ez nem csalódás. szárazság miatt vásároltam meg, és szépen hidratálja is a bőrömet, láthatóan szebb lett tőle az arcbőröm. felkenés után ragad tőle a bőr, így én csak estére használom. nem okozott irritációt, viszont a parfümöt és a színezéket kihagyhatták volna belőle, feleslegesek ezek az anyagok egy érzékeny bőrt célzó kozmetikumba. valóban szép a türkizes-kékes szín látványa az üvegcsében, de szerintem egy ilyen kozmetikumban ennek helye nincs, és engem jobban érdekel az, hogy gyengéd legyen a bőrömhöz, mint az, hogy klasszul nézzen ki a kence. kissé hamar fogy, de alapvetően nem igazán tudok rosszat mondani rá, amit ígért, azt teljesítette, és az ára sem vészes.

Helia-D Classic Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre
2020. április 21.

még sosem volt Helia-D termékem, és ez egy nagy csalódás. érzékeny bőrre van, viszont az INCI nem túl szép. a krémnek nincs valami jó illata, naptejre emlékeztet, amit a táborban felkensz magadra, mielőtt kimennél a városi strandra. az állaga túl masszív, tömör, bár vizes bőrre ajánlott felvinni, így ez talán megbocsájtható. amit nem tudok megbocsájtani, az a sok kis pattanás és ragya, ami egy éjszaka alatt kijött rajtam a krémtől. ilyen még sosem fordult velem elő, bár az arckrémjeim mind érzékeny bőrre ajánlottak, ezért is fura, hogy ettől a krémtől kipattogtam. miután nem használtam a terméket, nagyjából egy hét alatt sikerült megszabadulnom a göböktől, de többet nem kenem fel a fejemre, az biztos, így nálam egy erősen túlárazott kézkrémként végzi ez a krém. nem ajánlom senkinek.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ