hollieme

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Maybelline Hydra Extreme Collagen Ajakrúzs

Maybelline Hydra Extreme Collagen Ajakrúzs
2021. január 10.

a 340-es árnyalat van meg, és kicsit csalódtam benne. egyrészt nem erre a színre számítottam, másrészt nekem túl hamar lekopik, elcsúszik, túl fényes... nem az én stílusom, viszont valóban jól hidratál.

Maybelline Hydra Extreme Matte Ajakrúzs

Maybelline Hydra Extreme Matte Ajakrúzs
2021. január 10.

Négy árnyalatban vettem meg (Plush Blush, Pink Lychee, Strawberry Twist, Rebel Rouge), és általánosságban közepesen szárítanak, a nap közepére már beleülnek a redőkbe. Nem kopnak egyenletesen, de nagyon kellemes az illatuk, könnyű használni és szépek a színek. a Rebel Rouge igazi vadító mélyvörös, gyönyörű a színe, viszont kell hozzá ceruza. A Plush Blush és Pink Lychee tökéletes mindennapi rúzsnak, ezeknek viszonylag szebb a kopásuk, ha nem keni újra az ember, szépen, csendben eltűnnek az ajkakról a nap végére. a Strawberry Twist színét is imádom, élénk, vidám, fehér bőrhöz tökéletes, és ennek a tartóssága is kiváló, bírja az evást-ivást is, viszont cserébe jól megfogja az ajkakat. Összességében ezek klassz rúzsok szép színekkel, de mindenképp kell a hidratálás előtte.

Schüssler Bőrtökéletesítő Arcelixír

Schüssler Bőrtökéletesítő Arcelixír
2021. január 5.

imádom ezt a szérumot! egy fáradt nap után is reggel a tükörbe nézve azonnal látom a hatását, mintha aludtam volna +5 órát. nem irritál, szépen beszívódik, egyedül az üveg nyitása nehézkes kissé, de így is 5*.

3 ÖSSZETEVŐ