homanalexandra

Regisztráció dátuma: 2021. július 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. július 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló
2021. július 21.

Egy barátnőm ajánlotta, de mindig halogattam a megvételét, hát karácsonyra megkaptam ajándékba, azóta használom. Az illata isteni, teljesen odavagyok érte. A doboza már megváltozott, nem ez a pumpás van, eleinte emiatt sokat is használtam a hajamra és akkor valóban elnehezítette és hamar zsíros kinézete lett, de mióta ráéreztem a megfelelő mennyiségre csodás. Az én hajam az olajokat jobban szereti, viszont ezt a krémet nedves hajra viszem fel, úgy egész szépen beszívja, az illata nagyon tartós a hajamban, és abszolút hozza amit egy hajvégápolónak hoznia kell. Kevésbé törik a hajam, fényes, talán mintha gyorsabban is nőne. Teljes áron viszont nem igazán éri meg, annyira valóban nem csodaszer és számomra tud annyit mint a rossmannos hajvégápoló és abban hővédő is van. Szokott lenni 50%kuponkód, úgy viszont megvenném, mert az illata valóban mennyei, mintha parfümöt fújtam volna magamra.

Babydream Extra Sensitives Waschgel & Shampoo

Babydream Extra Sensitives Waschgel & Shampoo
2021. július 21.

Szuper kis termék, az érzékeny bőröm nagyon szereti. Nincs nagyon illata, viszont jól tisztít, nem bántja a bőröm. Az arcom is ezzel szoktam mosni, kíméletesen tisztít, nem szárít szét.

Hipp Babysanft Familienbad Habfürdő

Hipp Babysanft Familienbad Habfürdő
2021. július 21.

2 hónapja használjuk 3 éves kisfiammal, szerintem én jobban élvezem a fürdést, mint ő.😅 Nagyon szép kék a színe, bár azért ahhoz hogy jól beszínezze a vizet, sokat kell használni. Meg amúgyis sokat kell használni belőle, mert nem habzik valami jól, pedig elvileg habfürdő, az lenne a lényege. Az illata is kellemes. Eleinte nagyon jónak éreztem, de az utóbbi időben mintha kissé szárítana. Mivel érzékeny bőrűek vagyunk nem hiszem, hogy újra fogom venni, de rövidtávon nem volt rossz használni.