Best of Beauty 2019

honey021

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sundance Anti-Age Sonnenfluid SPF50

Sundance Anti-Age Sonnenfluid SPF50
2018. augusztus 24.

Pigmentfoltjaim kordában tartása miatt kerestem egy direkt arcra való, magas faktoros krémet minden napi használatra. Kinyomva egy sárgás krém, felkenve fehér réteget hagy a bőrön ami nagyon nehezen szívódik be. Strandoláshoz nem ajánlom, mivel nem szívódik teljesen be, a víztől tuti a szemembe került egy nem kellemes csípő érzést hagyva maga után. Mattitónak sem mondanám. A 2 csillagot a csomagolása és a vegánsága miatt adom.

Essence Gel Nails At Home Led Lámpa

Essence Gel Nails At Home Led Lámpa
2014. január 9.

Ne keverjük a LED lámpát az UV-val. Ennél olcsóbban még nemigen láttam. Ennek ugye az a lényege, hogy gyorsabban megkössön pl a gél lakk. (Karácsonyra nekem is hozott a "Jézuska" 6000 forint volt. Plusz még lejött belőle tíz százalék, így csak 5400 lett.) Eddig 9 w-os UV lámpát használtam amivel 2-3 perc volt a kötési idő. Ezzel tényleg 1 perc! Féltem is az első próbánál, mégis csak egy kis teljesítményű lámpáról beszélünk, de tette a dolgát és fele annyi idő alatt végeztem mint a másik lámpával. A lakkok tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mivel nem essence lakkokat használok és nem is értem miért lett a lámpa emiatt lehúzva, de mindegy én nagyon elégedett vagyok vele. *****

Crystal Nails Gel-Lac

Crystal Nails Gel-Lac
2013. november 12.

A 205 Chameleon lakkot rendeltem, de a színét illetően csalódtam. A képeken szép élénk pink, rózsaszín árnyalat. Valójában pedig egy bordós sötét lilás színű. Szóval óvatosan a rendeléssel. Viszont a fedésével és tartósságával semmi gondom nem volt.

5 ÖSSZETEVŐ

Octyldodecyl Xyloside eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálóhatású összetevő ésfelületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Nem szabványos INCI név. Elszappanosított napraforgó olajat jelent, mely a szappanokban tisztító anyagként szolgál.