Honey33

Regisztráció dátuma: 2017. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Maybelline Gigi Hadid Strobing Liquid

Maybelline Gigi Hadid Strobing Liquid
2019. március 27.

Alkalomadtán használtam, de különösebben nem nyűgözött le. Az állaga ugyan finom krémes, viszont felvitelkor nem túl sok minden látszik, mármint egy highlighternek nem is kell, de ennél tényleg alig látható a különbség! Egy iciri-piciri gyöngyházfény felfedezhető ugyan, de ne várjatok tőle túl sokat. Azért két csillagocskát kap tőlem, mert praktikus és szép kis csomagolást kapott a termék és rendkívül krémes, könnyen felvihető.

Too Faced Perfect Eyes Waterproof Eyeliner

Too Faced Perfect Eyes Waterproof Eyeliner
2019. március 5.

Az eddigi legjobb szemceruzám! Masszívan megmarad a szemhéj vonalában, és nem igazán kenődik el, esetleg nagy ritkán nem árt ránézni, de ennél az egynél nem szoktam 5 percenként előkapni a tükrömet. A színe rendkívül mélyen pigmentált. Tényleg gyorsan fogy, ahogy az előző hozzászóló is írta, és nagyon puha a ceruzabél, de ezt leszámítva nincs más hibája, tőlem megkapja a 5*.

W7 Goldibox Eye Color Palette

W7 Goldibox Eye Color Palette
2019. március 5.

A márka legújabb gyöngyszeme. Nagyon szeretem ezt a palettát, főleg nyaranta szoktam használni, mivel van benne néhány csillogó árnyalat (4 db), amelyek kifejezetten arra az időszakra illenek. Szépen pigmentált színek, jól eldolgozható. A csomagolása kissé hosszúkásra sikeredett, egyébként nagyon szép arany színben játszik, igazán csajos kis pakk. :)

4 ÖSSZETEVŐ

Steareth-16 eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott