Honeyhair

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

L'Oreal Paris Age Specialist 55+ Szövetmaszk

L'Oreal Paris Age Specialist 55+ Szövetmaszk
2022. május 15.

Ugyan még nem értem el azt a kort, amelytől ajánlják, de az összetételét és az ígéreteit olvasva úgy gondoltam, jó lesz ez nekem a száraz, vízhiányos, kipirosodásra hajlamos bőrömre, egy kis extra feltöltéshez, ápoláshoz. A kinyitáskor azzal szembesültem, hogy a fátyolmaszkot nem szérum, hanem egy sűrűbb krém itatja át, de épp a bőröm fenti tulajdonságai miatt ezt nem bántam.

A maszkok alakjával nekem mindig bajom van, sosem passzolnak, ennek is ki kellett vágnom egy picit a szeménél, orránál, emiatt nem haragszom. Amiatt azonban már inkább, hogy nem éreztem szinte semmilyen hatását. Amikor az ilyen maszkokat eltávolítom és a maradék anyagot bemasszírozom, a bőröm még órákig nyugodt és feltöltött, külön arckrém nélkül is. Ez is majdnem fél óráig volt fent, de utána már pár perc elteltével felfigyeltem arra, hogy húzódik, szinte kérte, hogy krémezzem be. Annak ellenére történt ez, hogy a bőröm felszínén még ott ült a maszkból visszamaradt, kifejezetten zsíros érzetű réteg. Ezért aztán igazán kár volt pénzt kiadni rá!

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Fogkrém

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Fogkrém
2022. május 8.

A legjobb fogkrém érzékeny fogakra! Mostmár több mint egy éve kizárólag ezt használom. Szó szerint azonnal hat, és hosszú távon is érezhető a hatása. A fogorvosom nem hitte el, hogy szinte mindenre érzékeny volt a fogam (hideg, meleg, édes, sós, szénsavas), merthogy ő nem talált kezelni való problémát. Abban maradtunk, hogy valószínűleg mikrosérülések vannak a fogzománcomon, ami több okra is visszavezethető (de ez nem egy egészségügyi blog, úgyhogy nem untatlak titeket a részletekkel).

Már nem emlékszem, hogyan találtam rá erre a termékre, de végül ez hozott megoldást. Eleinte úgy használtam, hogy egy kis mennyiséget elkentem a fogaim felszínén, majd úgy egy perc múlva nyomtam még a fogkefére és azzal alaposan fogat mostam. Ez a módszer vált be a legjobban, de pár hónap elteltével az elért eredmények fenntartására elég lett az egylépéses normál fogmosás is.

Ezen csodás hatása mellett még jól is habzik, jól tisztít, az íze frissítő, mentolos. És még enyhe világosító hatása is van, aminek azért örülök, mert a fogzománcom védelme érdekében le kellett mondanom a fehérítő hatású fogkrémekről, pedig a kávé okozta elszíneződések miatt mindig használtam ilyeneket is. Nyilván ez az Elmex nem fehérít extrém módon, de a kávés sárgulást hatékonyan kezeli, nagyon szép, természetes eredményt ad. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Q+A Peppermint Daily Cleanser

Q+A Peppermint Daily Cleanser
2022. május 7.

Az én száraz, érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrömmel kész halálugrás volt kipróbálni ezt a mentás arctisztítót, de hát gondoltam, ha már az van a tubuson, hogy ilyen bőrtípusokra is jó, akkor biztos komolyan gondolják. És valóban! Az illata természetes, nem "műmentás", és csak annyira mentolos, hogy kellemesen frissítsen, de ne irritáljon. A tisztító hatása pedig tökéletes, a sminket is leszedte.

5 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Corn Starch Hydroxyethyl Ether h EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen