Honeyhair

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat
2020. június 2.

Legalább három éve csak ezzel a lakkal fixálok, nélküle nem is tudnám elképzelni az otthoni manikűrt. Rengeteg embert ismerek, akik hasonlóképpen vannak vele, ehhez képest furcsállom, hogy nem került be a Krémmánia blogszekciójában a legjobb fedőlakkok közé. Viszont ennél jobban zavar, hogy kezd eltűnni a boltokból és az online áruházakból, egyre nehezebb hozzájutni. És hogy miért dicsérem ennyire? Mert ez hozta vissza a kedvemet a körömfestéshez. Háziasszonyként, anyaként, dolgozó nőként jó ideje nincs már időm arra, hogy a körömlakk száradására várjak, utoljára az egyetemi éveim alatt engedhettem meg magamnak, hogy a kollégiumi szobában órákig fetrengjek egy könyvvel vagy egy magazinnal, várva, hogy kőkeményre száradjon a lakk. Ezzel azonban (alaplakk + két réteg szín + Insta-Dri) 15-20 perc alatt megvan az egész, úgy, hogy az Insta-Dri maximum 5 percet kap, és utána olyan tökéletes, hogy gyakorlatilag bármit csinálhatok, már nem árt neki (és az ágyneműtől sem lesz kockás).

Alverde Bio Rózsa Tusfürdő

Alverde Bio Rózsa Tusfürdő
2020. május 24.

Imádom a rózsás termékeket, de ez igencsak átlagosra sikeredett. Az illata nem lenne rossz, de már a flakonban is nagyon gyengécske, zuhanyozás közben meg már nem is érezhető. Állaga, hatása teljesen átlagos, semmi extra, egyértelműen a csomagolás adja el. Ezért kár "limited edition" termékeket alkotni.

dr. Organic Skin Clear Hámlasztó Bőrradír 5in1

dr. Organic Skin Clear Hámlasztó Bőrradír 5in1

2020. május 24.
Nem, mégsem marad velem. Eleinte valóban úgy éreztem, képes vagyok elviselni a pirosságot, az égető érzést és a fájdalmas húzódást a tisztaságért és a simaságért cserébe, de nem bírom tovább, ez az én finom, vékony bőrömnek túl sok. Eljutottam odáig, hogy már csak a használat gondolata is szorongást kelt, így megváltam tőle.

2020. január 29.
Száraz és vízhiányos a bőröm, meg ha olyanja van, akkor érzékeny is, ezért a kémiai hámlasztástól elvileg tartózkodnom kell. Szerencsére rátaláltam erre a hámlasztó arcradírra, ami jól kombinálja a kettős (fizikai + kémiai) mechanizmust, és bár elvileg nem tartozom a célcsoportba (no zsír, pattanás és tág pórusok), hihetetlen eredményeket hozott. Igaz, hogy a bőröm már egy ötperces alkalmazástól is veszettül kipirosodik és húzódik, de ezt hősiesen tűröm, utána pedig egy nyugtató arcmaszkkal gyorsan helyrehozom. Viszont olyan mértékben megújítja és megszépíti a bőrömet, hogy elképesztő! Az összetételét is remeknek tartom, így biztos vagyok benne, hogy tartósan velem marad.