Honeyhair

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Givenchy Irresistible Very Floral

Givenchy Irresistible Very Floral
2024. február 20.

Hát nem is tudom... nagy kedvenceim az Irresistible-ök, úgyhogy a megjelenésekor már már repültem is a parfümériába, de kissé csalódottan távoztam onnan.

Az eleje kifejezetten kellemetlen, éles, de ez szerencsére csak pár másodpercig tart. Az azt követő fázis már jobb, de az meg olyan, mint egy mosószer. Vagy mint egy mostanában divatos, parfümözött öblítő. Ruházaton nagyon sokáig érezhető, frissen mosott-öblített hatást kelt. A barátnőm inkább kézmosóhoz hasonlította. Persze, egy kézmosó meg egy öblítő is tud jó illatú lenni, nem ez a baj. Hanem az, hogy nem ezért vesz az ember francia parfümöt. Kissé olyan érzésem van, mintha egy parfümőr-iskolában az egyik gyakorlaton kutyulta volna ki az egyik diák, és a cég minden kontroll és finomítás nélkül onnan dobta volna piacra.

L'occitane Cseresznyevirág & Eper Tusfürdő

L'occitane Cseresznyevirág & Eper Tusfürdő
2024. február 19.

Ez aztán az eper, de a javából! Édes, cukrozott, és igazi, nem ám mesterséges, epres rágógumis utánzat. A cseresznyés alapok is szépen ott vannak, de hagyják érvényesülni az eper illatát, aromáját. Ez a tusfürdő amúgy sokkal jobban sikerült, mint az EDT, az olyan, mintha nem is teljesen ugyanaz a termékcsalád lenne. De ez... valami gyönyörűség vele zuhanyozni.

Vichy Mineral 89 Cream Boost 72H Rich Hidratáló Krém

Vichy Mineral 89 Cream Boost 72H Rich Hidratáló Krém
2024. január 18.

Nyáron, amikor kipróbáltam ennek a krémnek az alap, tehát nem rich változatát, nemigen tetszett a nehéz állaga. Annál ugyanis egészen másra számítottam. Ennél viszont már teljesen mások az elvárásaim, hiszen a rich jelző pontosan mutatja, hogy mire számíthatunk.

Száraz, érzékeny bőrömre igazi áldás ez a krém. Nevéhez hűen valóban testes, tartalmas és sűrű, de egyrészt ez így télen hihetetlenül jólesik, másrészt pedig a viselése kényelmes, mert nem marad utána órákig tartó, zsíros érzet. Egész nap érzem, hogy a bőröm nem veszít nedvességet (vagy legalábbis nem annyit), nem húzódik egyáltalán. A krém nem irritál, nem okoz pirosságot, nyugtalanságot, pedig az én bőrömnél nehéz kiszámítani, hogy mire lesz hisztis. Az alá felvitt szérumokat, arcolajokat sem bántja, nem kukacosodik. Illata rendkívül enyhe, épp csak annyi, hogy a használat élményét kellemesebbé tegye, de én szinte nem is érzem.

Őszintén szólva egy ideje elpártoltam a Vichy arckrémektől, mert úgy tűnt, hogy az összetétel terén megragadtak egy korábbi szinten, de lehet, hogy ez a termék visszavezet hozzájuk. Az utóbbi idők egyik legjobb Vichy krémje szerintem.

8 ÖSSZETEVŐ

Beraclay Light Red Kockázat: