Honeyhair

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal
2021. május 2.

A tubuson lévő jelzés szerint az intenzitása három pötty, amiből úgy tűnik, közepes erősségűnek szánták (bár jó lett volna, ha tudom, mihez kell viszonyítani, hármas, ötös vagy tízes skálán kell néznem mindezt). Sajnos, nekem ez még a gyenge kategória. Nagyon picik a szemcsék, ez nem radírozás, hanem csiklandozás, ráadásul nagyon folyékony állagú is a termék, egyáltalán nem kényelmes vele dolgozni. Mindennapi használatra talán nem rossz, de egy igazi, jó, hatásos, frissítő testradírozáshoz nem ezt fogom választani.

Yves Rocher Plein Soleil EDP

Yves Rocher Plein Soleil EDP
2021. május 1.

Az először megérzett illatmolekulák alapján az Armani My Way jutott róla eszembe, gondolom, a tubarózsa miatt. Az első pillanatok után azonban egy sokkal különlegesebb kompozíció bontakozott ki. Nehéz pontosan leírni, virágos is, édes is, összességében tényleg olyan napsütötte, az illat neve és a grafikus dizájn tökéletesen visszaadja, hogy mit kapunk (a dobozon egyébként az szerepel, hogy "Érzed a nap melegét a bőrödön", ami szerintem nagyon érzékletes leírás). És nagyon tartós is!

Yves Rocher Garden Party EDP

Yves Rocher Garden Party EDP
2021. április 28.

Lehet, hogy nem olyan kifinomult a szaglásom, de én nem damaszkuszi rózsa és fodormenta kombinációjaként jellemezném, hanem egy rendkívül üde, friss, tavaszi virágos szellőként, amelybe citromos-barackos ice teás fuvallat is vegyül. Hol gyengébben, hol erősebben, de határozottan kiérzem belőle ezt a teás vonalat. Nagyon kellemes, jókedvre derítő kis tavaszi parfüm! Egy dolgot sajnálok, hogy nem kapott a tartalomhoz méltó csomagolást. Nekem ez a fenntarthatósági alapon tegyük rondává a termékeket elgondolás nem jön be. Elvárom, hogy egy parfüm ne úgy nézzen ki, mint egy körömlakklemosó, számomra az illathoz a míves üveg, a szép kupak igenis hozzátartozik.

4 ÖSSZETEVŐ