honeymilkshakee

Regisztráció dátuma: 2020. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Pink Blossom Parfum Deodorant

Balea Pink Blossom Parfum Deodorant
2021. március 29.

Nekem nagyon sok volt, edzőteremben láttam, hogy egy csaj használta és tetszett az illata. Télre oke volt, de nem veszem újra. Nem használtam sose dezodorként, de nem is funkcionált úgy, ez inkább ilyen illat dezodor, parfum?
Nagyon édes, nagyon púderes, egysíkú. Jobb, mint izzadt szagúnak lenni az tény. :) Nem ajánlom, nem sustainable.

Balea Soft & Clear 3In1 Tisztító, Arcradírozó Maszk

Balea Soft & Clear 3In1 Tisztító, Arcradírozó Maszk
2021. március 29.

Ez még mindig megvan, el sem tudom használni semmire. A háztartásban semmi hasznát nem veszi, lehet kidobom.:/
Semmit nem csinált, se jobb se rosszabb. Macerás volt leszedni, illata olyan baleás. Szárít, ilyen fura nagy szemcsés, alapból borzasztóan irritált anno.
Pénzpocsékolás. Aki ezen goldolkodik, hogy megvegye, vegyen inkább egy agyagot (kaolin- száraz, normál, érzékeny bőrre; zöld agyag- pattanásos, zsíros bőrre, kombináltnál fele ilyen, fele olyant; vörös- minden bőrtípusra szinte.. google it, nagyon sok féle van már, és biztos találsz neked valót:) ) keverd össze gyógyvízzel-> parádi/salvus-sal, vagy akár virágvízzel, ami bőrtípusodnak megfelel. És kész is a csodálatos pakolás, ami minden bolti pakolásnál jobban fog teljesíteni. Plusz még kicsit kavargathatsz is. ^-^ (arány nem nagy lényeg a konzisztenciáját érdemes nézni, milyen sűrű masszát szeretnél)

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray
2021. március 29.

Csak szárította a hajam és közben semmit sem vitt ki. Nagyobb értelme van otthon 6% oxyval + szőkítőporral befesteni néhány apróbb tincset, majd lemosni, mint ezt a vacakot fújogatni. Nekem a hajam be is kócosodott tőle. Fénytelen volt. Istentelen hydrogén peroxid szaga van amúgy. Pontosan ugyanazt csinálja mint egy szőkítő, csak kisebb adagokban. Jó lenne az elmélet, ha nem szárítana és nem ragadna össze a hajam. Senkinek nem ajánlom. Nekem még megvan az üveg 90%. ...