HontiAgi

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2019. augusztus 16.

UPDATE:
Ugyan nem azt a színt adta amit ígért, és ereszti a színét mosáskor, de mégis megadom neki a medzsik 5 csillagot. Miért? MERT MOST VETTEM ÉSZRE HOGY A HASZNÁLATA UTÁN ELTŰNT A KORPÁM!!! Mi ez ha nem csodaszer-tulajdonság? * . * Amióta az eszemet tudom azzal szenvedtem, hogy a hajas fejbőröm olyan volt, mint valami sivatag bármit csináltam vele. Most meg a korábbi éles sáv a homlokom és a korpás senki-földje között eltűnt mintha legyalulták volna és makulátlan mint a frissen lepucolt ablak a tévé reklámokban. Pedig már másodjára mostam hajat és sampont pl nem cseréltem (azt pedig kétlem, hogy a TBS gyömbéres samponja ilyen hirtelen egyik alkalomról a másikra oldott volna meg mindent.)

Rövid elősztori: évekig használtam a syoss mogyorószőkéjét ami szép vöröses barnát csinált a hajamból, aztán szerettem volna egy kicsit sötétíteni rajta hogy közelebb legyen a szín az eredeti hajszínemhez. Rákentem egy mokkabarnát remélve hogy a hosszú évek alatt beledolgozott vörös árnyalat majd átüt rajta de nem. Sötét lett és totál sötétbarna.
Rátérve erre a termékre: Első szempontom a vörösesség visszaszerzése volt, de világosítást se bántam volna szóval a 635-ös csoki bonbon vagy milyen fantázianevű szín mellett döntöttem. Kifejezetten tetszik hogy a tetején szövegesen ismertetik melyik kód-számjegy mit jelent.
A végeredményt nem veszem bele az értékelésbe mert festett hajra kentem és így alapból hátrányból indul. Persze semmit sem világosított rajta, de vörösített szóval “halfway happy” vagyok. Mivel a szín nem stimmel nem maradok nála, DE! használni kifejezetten jó volt. Tubusos festék, a szokott 100 helyett 120ml, könnyű felvinni, az illata nem ütött ki, a bőrömről maradéktalanul lejött, a hozzá járó makadámiás balzsam illata pedig isteni (kár hogy hajban másnapra már elnyomja a szappanos jellegű festékszag de az se annyira rossz szerencsére...retro buborékfújó illat). Kellemes meglepetés volt. Az egyetlen dolog ami miatt levonok egy csillagot (már amellett hogy sötét a szín, mert a dobozon ők is írják hogy ha vacilálsz a világosabbat válaszd), az amit már korábban is írtak egy páran: mosás közben borzasztóan engedi a színét, festi a vizet. Szerintem minimum fél órán át áztattam a zuhany alatt és még úgy is enyhén barnásrózsaszínen csöpögött és befogta a törölközőt. Egyébként aki jó színt talál annak szerintem beválhat.

The Body Shop Skin Defence Fényvédős Arcpermet SPF30 PA++

The Body Shop Skin Defence Fényvédős Arcpermet SPF30 PA++
2019. július 11.

Bementem a TBS üzletbe, eredeti tervem szerint az E vitaminos fényvédős krémet szerettem volna megvenni, de az eladó csajszi határozottan lebeszélt róla, mert szerinte nagyon zsírosítaná a kombinált bőrömet (így végül nem vettem meg, őszintén szólva azóta is kíváncsi vagyok igaza volt-e, főleg a következők után) és hamár fényvédőt kerestem az arcomra ezt kezdte el tukmálni. Mondtam, hogy kombinált a bőröm, erre elkezdte ezt nyomni, hogy pigmentfoltokra milyen jó. Egy deka pigmentfoltom sincs. Viszont ahogy ráfújta a kezemre két dolgot biztosan éreztem: az egyik az a mások által is említett átható alkohol szag volt, a másik pedig az enyhén olajos állaga. Kérdem én; ez nem zsírosította volna a bőrömet? Vagy úgy gondolta az alkohol majd visszaszárítja amit zsírosít?
Az egyetlen szimpatikus dolog benne a pumpás kiszerelés, de még így is azt mondom, hogy nevetségesen kicsi a kiszerelés is és brutálisan túl van árazva. Egyáltalán nem bánom hogy ott hagytam.

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. július 1.

Az illata nagyon nagyon kellemes, kár hogy én magam mindig elfelejtem bekenni magam. Vagyis el is felejtem és ezért annyira nem is nyúlok szívesen, mert azért kell neki idő mire beszívja a bőröm, én pedig extra türelmetlen vagyok. Viszont ha épp sikerül rávennem a páromat, hogy masszírozza meg a hátamat, akkor ezt szokta hozzá használni, mert akkor pont jó is, hogy nem tűnik el azonnal. Nagy dózisban, nyomkodás közben viszont kukacosodik - ez persze a nem kimondottam rendeltetésszerű használat mellett nem róható fel hibának, csak megjegyzem hátha valakit érdekel. Nyilván a saját hátamat nehezen tudom tapizni, hogy mennyire puha, de az után a pár alkalom után, amikor teljes testen használtam, nagyon jól puhította a bőrömet, szóval rendszeres használat mellett tényleg jól muzsikálhat.