HontiAgi

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem

Dove Purifying Detox Tusfürdő Zöld Agyaggal

Dove Purifying Detox Tusfürdő Zöld Agyaggal
2020. május 9.

Már épp elkezdtem a teljes átállást a szappanokra, hogy megspóroljam a tusfürdő-flakon-szemét-termelést, aztán a kijárási korlátozások miatt nem jutottam el a Lushba, egy szappan miatt pedig nem akartam online rendelni, szóval random bedobtam őt a kosárba egy sima vásárláskor és egészen tetszik. Kellemes illata van, nincs benne SLS szóval nem bántja a bőrömet sem, nekem ennyi elég. Nyilván mivel ideális esetben maradok a szappanoknál nem fogom újravenni.

The Ordinary Marine Hyaluronics

The Ordinary Marine Hyaluronics
2020. május 9.

Most fogyott el, és ahhoz képest, hogy hajlamos vagyok elsumákolni itt-ott a hidratálókrémezést (abból még nem találtam meg az ideált, szóval ha soknak érezném a bőrömnek ami épp van, akkor skippelem) nem érzem dehidratáltnak az arcom, szóval ezek szerint egész jól működött. A vizes formula miatt egy kis ügyességet igényelt a pocsékolásmentes felvitel, de abba hamar bele lehet jönni. Most egyelőre nem őt vettem újra, mert mi akartam próbálni a G&G verzióját "támogassunk magyar márkát" címszóval.

Lush Sleepy Szappan

Lush Sleepy Szappan
2020. március 3.

Az illata fantasztikus, színre-formára cuki, nekem az is tetszik hogy fixen ugyanazt a méretet kapjuk, állagra nagyon jó krémes, nincs benne SLS, így nem is habzik, DE: gyorsabban fogy, mint a többi Lush és egyéb szappan amit eddig használtam, másrészt mivel félbevágtam és most kezdtem meg a második felet, rájöttem hogy a legfelső rétegében lehet valami, ami miatt rögtön lemosás után még vizesen borzasztóan húzódik a bőröm - legalábbis olyan érzésem van mintha valaki egyenként húzná a szőrszálaimat a karomon (nem szárít, félre ne értsetek, ez valami más szerintem). Törülközés után már elmúlik és ha elhasználtuk a felső pár millimétert elő se jön többet, de ez így is pont elég ok arra, hogy ne akarjak lehorgonyozni nála. Kipróbálni jó volt, az illata miatt lehet, hogy még lesz olyan hogy elcsábulok rá, de ahhoz el kell felejtenem a fentebb részletezett mellékhatást :)