HontiAgi

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2021. május 6.

Én is az itteni vélemények miatt vettem meg...de egyrészt túl könnyű "túltolni" a mennyiséget, másrészt oxidálódik és narancs lesz tőle a fejem szóval kb soha nem nyúlok érte... :(

Mossa Multifunkciós Vitamin Maszk + Éjszakai Krém Száraz, Fakó Bőrre

Mossa Multifunkciós Vitamin Maszk + Éjszakai Krém Száraz, Fakó Bőrre
2020. december 6.

Azt hiszem itt láttam meg és lett szimpi, így hosszú hezitálás után beneveztem rá és nagyon bejött. Kicsit tartottam tőle az elején mert kipattogásra hajlamos kombinált bőröm van, viszont mégsem akartam maszknak elhasználni. Először az esti rutinom része lett, viszont így télen átraktam reggelre, mert az az enyhén balzsamos állaga jól esik a bőrömnek, kicsit azt az illúziót kelti, hogy védi a kis fejemet a széltől. Kevés is elég belőle, nekem egy borsónyi szépen szétterül az arcomon és pikkpakk be is szívódik.

Lush Yog Nog Tusfürdő

Lush Yog Nog Tusfürdő
2020. november 28.

Amennyire beleszerettem az illatába annyira elszomorít, hogy borzasztóan viszketek tőle.... pedig nekem azt mondta a Lush kislány hogy nincs benne SLS és ahogy néztem, a flakonon sem szerepel az INCI-ben, itt viszont igen, szóval ez felettébb érdekes. Elég drága pofára esés volt.

UPDATE:
Eggyel fentebb pontozom, mert az illata annyira jó, hogy így is használom, szerencsére az elég sokáig megmarad a bőrömön is.