Hoogie

Regisztráció dátuma: 2014. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 1.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Advance Techniques Hajsűrűség Növelő Öblítést Nem Igénylő Pakolás

Advance Techniques Hajsűrűség Növelő Öblítést Nem Igénylő Pakolás
2018. május 22.

Sziasztok!Akit érdekel egy Szempillaspirál mellé ajándékba adom!!L'oreal Mega Volume Miss Manga spirál mellé!!
Sosem használtam!!

üdv,Hoogie

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2018. február 10.

2018 január : Most festették be december elején a hajamat...az egészet!Sosem gondoltam volna hogy erre adom a fejem,eddig mindig csak melírozva volt.Örülök neki, hogy így döntöttem mert nagyon jól áll nekem ez a sötét lilás-vörös szín.Barnából(nem a legsötétebb,nem szőkés hanem olyan mogyoróbarnánál sokkal sötétebb szürkésbarna haj) ami olyan amit nagyon meguntam és nem látom olyan szépnek, mint korábban..szóval abból lettem lilásvörös
kb ilyen(325 szivecske alatt lévő kép, párducmintás csaj) : https://weheartit.com/entry/147634660 a hajfesték a burgundi vörös árnyalat volt.Nagyon jó döntés volt!Elégedett vagyok!

február:
Update : Kopik...2 hónappal a festés után alig látni hogy lilásvörös a hajam...legalábbis úgy látom hogy kopik....most tanakodok hogy menjek e fodrászhoz vagy csak később....kicsit zavar hogy a tövénél már nő le a hajam....azt hittem jobb ez a festék...most fessem be az egészet valami más vörösre vagy hasonló árnyalatra??? Kezdetben nagyon tetszett a színeredmény és jobban látható is volt...élénk..az elején kirakott 5 csillag helyett kap 1 et...

Avon Far Away

Avon Far Away
2018. január 30.

Egy időben nagyon szerettem és odáig voltam érte főleg az üveggel megjelenéseért...Ma már utálom,ne haragudjatok,de ez nekem túl bódító túl édeskés cukorsokk....egyáltalán nem visszafogott illat.Nem tetszik már és mikor megvolt akkor sem volt tartós illat számomra...2 csillag mert amúgy jól néz ki de ezen kívül semmi jót nem tudok róla mondani.