Hopi

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2018. február 18.

Az enyém lilas-rózsaszín, nem zöld, de ettől függetlenül ugyan az. Akciósan csaptam le rá a Rossmannban kétszáz-valahány forintért és kimondottan jó befektetés volt. Szépen lehet vele dolgozni, vékony és vastagabb vonalat is lehet vele húzni. Jobb, mint a L'oréal saját ecsete, amit a tégelyes tushoz adnak.

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2018. február 12.

Már a második tubust használom és eddig halogattam a vélemény írást, mert én magam sem tudtam, hogy mit is gondoljak róla. Az illata kellemes, kókuszra hajazó, rajtam egyáltalán nem férfias, inkább teljesen semleges. Néha napközben is érzem az illatát, de nem zavar be a parfümömbe.
Hatását tekintve... teljesen egyet értek az előttem szóló Roka-val: hol működik, hol nem, de többször igen, mint ahányszor nem. Alapvetően így a teli időszakban egész jól megfelel, csak keményebb/stresszesebb napokon adja fel idő előtt, de sokszor kiszámíthatatlan. Nyáron néhányszor befürödtem vele, akkor félre is raktam őszig.
Alapvetően tetszik, hogy alumínium mentes, es cserében jó illatú és egész tartós is, de azert nehez helyzetekben nem feltétlen mérnem rábízni magam, olyankor a biztonság kedvéért mást használok inkább.

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2018. február 9.

Douglasban vásárlás mellé kaptam belőle egy kis mintát, próbaképpen többször is magamra fújtam már, de valahogy sosem érzem azt, hogy ez az én illatom lenne. Egyáltalán nem zavaró, és nem is rossz illat, egyszerűen csak nem illik hozzám. Jobban kedvelem az orientalisan-vaniliasan édes illatokat, ez pedig inkább csak virágos. Az illata alapján egyébként inkább egy 30 feletti nőn tudnám igazan elképzelni. Kifinomult illat, de nem szexi és csábító, nem játékos.