hopihecske

Regisztráció dátuma: 2011. október 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. október 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Avon Super Extend Szempillaspirál

Avon Super Extend Szempillaspirál
2012. június 27.

Akkor úgy mondom, hogy optikailag nem hosszabít semmit. Imádom, mikor olyanok írnak véleményt, akik az avonon kívül nem, vagy csak alig használtak más termékeket...és soha nem próbáltak egy magasabb kategóriás macot, loréalt, bourjoist, max factort. Ha helyesen viszed fel, alul felül, majd szálanként is viszel anyagot a pillára dúsítasz és hosszabítasz is. Mivel én csak a szememet hangsúlyozom, vannak bozonyos elvárásaim. 1. ne irritáljon 2. gyorsan száradjon 3. legyen szembetűnő az eredmény, mikor tükörbe nézek 4. ne poytogjon száraz, fekete morzsa az arcomra 4 óra után. Az avontól egyiket sem kaptam meg.

Herbul Henna

Herbul Henna
2012. június 26.

Egy ideje már nem festem kémiai festékkel a hajam. Az Antalvali láz persze engem is el el kapdos, és olyankor kidobok mindent és natúran kezdek élni...sajnos nincs lehetőségem az ő hennájukat használni, így eldöntöttem, hogy lush hennával festem a hajam.Meg is rendeltem (caca noire), azonnal kipróbáltam. Első alkalommal 2 órát volt a hajamon, tovább nem mertem hagyni, nehogy túl fekete legyen. Az eredmény kiábrándító volt. A lenőtt részt egyáltalán nem fogta meg, a hajamat kiszáritotta, a szine kopott volt. Ami furcsa volt nekem, hogy két óra után még a bőrömet sem akarta befogni. (?????) Második és harmadik alkalommal sem lett túl jó az eredmény. Talán lett némi szinem, de egyáltalán nem az a szép hennás vörös.

Így megvettem a sarki indiai árústól ezt a hennát, gondoltam egy próbát megér. Két tasakkal vettem, egy burgundit és egy gesztenyét. Forró vízzel kevertem, felkentem, 2 órát hagytam. Szépen megszáradt, nem húzta a hajamat mint a lush sárbúrája.Az eredmény eszméletlenül SZÉP sötét vörös haj(hajfestékkel értem el utoljára ilyen szép színt), fényes, nem viszkettem tőle, nem csípte a bőrömet. Hajam mosáskor hullott, de egyébként is több kijön ilyenkor.

Nagyon remélem, hogy nem valami szennyezett vackot kenek a fejemre. Egyetlen hátránya, hogy ha megmosom, úgy megy a színe, hogy csak valami kiselejtezett törölközőbe tekerhetem a fejem...Plusz azonnal le kel mosni, ha kézre vagy karra csöppen, mert befogja a bőrt. A szinét viszont szépen tartja, talán kevésbé is kopik mint a kémiai hajfesték.(heti 3x hajmosás)

Rimmel Glam' Eyes Trio Szemhéjpúder

Rimmel Glam' Eyes Trio Szemhéjpúder
2012. június 2.

Ez egy vicc, ami nem vicces. Egy fillért sem ért meg. Porzik, egyáltalán nem pigmentált, halvány, vagy inkább láthatatlan.

1 KRÉM

1 ÖSSZETEVŐ