Horest

Regisztráció dátuma: 2016. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fa Honey Elixir Tusfürdő

Fa Honey Elixir Tusfürdő
2017. május 9.

Nagy a szerelem jelenleg ezzel a tusfürdővel :) Az illata fogott meg egyértelműen, egyszerűen isteni, és nagyon kellemes az állaga is, jól tisztít, és valamennyit hidratál is, legalább is nekem nem ront a helyzeten. Már a második flakont fogyasztom, egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve, újravevős :)

Isana Med Kézkrém

Isana Med Kézkrém
2017. május 9.

Sok krémet kipróbáltam a kezemre, mert télen nagyon ki tud száradni, volt, hogy ki is repedezett. Ez a krém nekem nagyon bevált, én úgy használom, hogy minden este bekenem vele a kezemet lefekvés előtt, és így teljesen jól teljesít, az a nagyon durva szárazság elmúlt, viszont ha valamelyik este elfelejtem bekenni, akkor már másnap látom, hogy sokkal szárazabb a kezem, úgyhogy ez is csak átmeneti megoldást nyújt, de sok társa még ennyit sem tudott.

Avon Clearskin Professional Lehúzható Arctisztító Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Professional Lehúzható Arctisztító Mitesszeres Bőrre
2017. május 9.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz :( Teljes pénzkidobás, ez a termék egy nagy nulla... Semmit, azaz semmit nem csinál, nem szed ki semmit, rákentem az orromra, államra, megkötött mint a beton, nagy nehezen lehúztam, és ennyi történt, egy darab mitesszert nem szedett ki :( Régebben használtam azt a mitesszer kiszedő csíkot az orromra, az sem volt egy nagy durranás, de még az is jobban teljesített mint ez!
Nehogy megvegyétek teljesen felesleges pénzkidobás!!