horireni

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Jeffree Star Jawbreaker Palette

Jeffree Star Jawbreaker Palette
2019. november 13.

Amíg jó idő volt, rengeteget használtam. Gyönyörű színek, egy álom velük dolgozni. Soha nem gondoltam volna, hogy pl narancssárga árnyalatokat fogok viselni magamon, de kipróbáltam és nagyon tetszett! A pasztell rózsaszín,pasztell lila,és a selymes csillogós rózsaszín hármasát imádom, egyszerű szép smink, színes, de mégsem hivalkodó. Odavagyok ezért a JSC palettáért is.

Jeffree Star Cosmetics Alien Palette

Jeffree Star Cosmetics Alien Palette
2019. november 13.

A kedvenc őszi palettám! Nagyon fura színek, még csak hasonlóim sincsenek más palettáimban. Hideg árnyalatok, féltem is ettől kicsit, de kár volt. A matt színek csodásan kombinálhatóak, iszonyú könnyen satírozhatóak-eggyé válik a bőrrel, nagyon szépen mutat. Amint írták a csajok előttem, száraz ecsettel is olyat ütnek a csillámos színek hogy elájulsz. Nagyon minőségi cucc, megérte az árát. Nekem már néhány hónapja megvan, elég sokszor nyúlok hozzá.

Jeffree Star Cosmetics Shane Dawson × Jeffree Star Conspiracy Palette

Jeffree Star Cosmetics Shane Dawson × Jeffree Star Conspiracy Palette
2019. november 13.

Nem tudom hogy' kezdjem... Jeffreenek köszönhetem azt, hogy bátrabban kezdtem el szemsminkeket készíteni, színeket használni. Megvan a Blood Sugar, a Thirsty, az Alien és a Jawbreaker paletta is. És az a durva, hogy rengeteget használom őket. A legbrutálabb színeket is lehet úgy használni, hogy akár egy sima hétköznapi munkanapra be tudjam illeszteni a sminkembe. Ezt a palettát is beszereztem természetesen nem maradhatott ki a kollekciómból. Néhány napja használom és már minden színbe bele nyúltam. Elképesztő, hogy mennyire passzolnak egymáshoz és mennyire kihasználható színek-ami elsőre nem így tűnt nekem. A formula a szokásos JSC minőség, nagyon könnyen eldolgozható, nagyon pici mennyiségeket kell az ecsetre felvenni. Láttam néhány videót a palettáról és volt olyan ahol mondták, hogy mennyire porzik hú meg há. Hát, ha állat módra túrkálsz a színekben akkor lehet. Éppenhogy finoman meg kell csak érinteni és gyönyörűen felveszi a pigmenteket én így nem tapasztaltam porzást. Neutrális sminkek is készíthetőek vele, "pop of color" smink is, illetve 2 perc alatt füstös szem. Én imádom és jelenleg ha 1 csak Jeffree palettám lehetne, akkor ezt választanám. Világos bőrű vagyok, kék szemű és szőke hajú, nekem az összes szín kivétel nélkül teli találat. Minden forintot megért.

1 MÁRKA