Hortenzis

Regisztráció dátuma: 2022. április 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2022. április 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Rare Beauty Positive Light Silky Touch Highlighter

Rare Beauty Positive Light Silky Touch Highlighter
2024. május 13.

Sokat gondolkodtam rajta, voltak szuper highlightereim, meg hát nem az a fajta vagyok, akit a marketing meg hype kilóra vesz meg. Swacholtam az üzletben és pontosan azt láttam vissza, amit olyan régóta kerestem sikertelenül: tükörfény, selymes, már-már folyékony textúra, gyönyörű finish. Megvettem, azóta is a legjobb számomra, Mesmerize árnyalatban, ami csodaszép neutrális rózsaszín, pirosító nélkül is üdít és színt ad. Egyetlen negatívumot emelnék ki: hihetetlen könnyen törik atomjaira, ha leesik, amit pl.egy Mac-nél sosem figyeltem meg, maximum csak kicsit megporzottak esés hatására. Szóval ez a Rare valami egészen vajpuha cucc, könnyen törik. Ezért nincs szívem pontot levonni, ne kapkodj, ne ejtsd le:D vagy legalábbis tarts otthon mindig alkoholt ,hogy pikk-pakk össze tudd rakni.

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++
2024. május 3.

Nagyon sok fényvédőt használtam már, azonban egyik sem volt kifogástalan: ragadt / fénylett tőlük a bőröm, mintha olajjal kentem volna be. Ami rosszabb , hogy ki is patogott tőlük és kipirosodott. Ilyenkor persze elgondolkodtam, hogy ér-e ennyit a fényvédős mizéria.
Ezt a fényvédőt is félve kezdtem el használni, mégiscsak kémiai, mégiscsak koreai ugye (a védelem faktorszám örök bizonytalansága). Az elején nem is szerettem, sőt, utáltam. Kipattogtam. Aztán úgy voltam vele, ha megvan , elhasználom ősszel-télen. Milyen jó döntés volt. Rövid idő után semmi irritáció, sőt mintha szebbé is tette volna a bőrképem. Sminkelni rá is egy álom.
Megnyitotta nálam a koreai fényvédők sorát, ő egy biztos pont közülük.

MAC Prep + Prime Lip

MAC Prep + Prime Lip
2024. március 25.

Semmi értelmét nem láttam annak, hogy ez a kis "semmi" ennyi pénzért helyet kapjon a sminkkészletemben. Ezt gondoltam. Azután ajándékba kaptam nemrég egy Mac-es vásárlás mellé és tettem vele egy próbát. Puhítja az ajkaimat, szebben mutat rajta az összes rúzsom, amit eddig rákentem. No meg tartósabb is a krémes rúzsom felette. Egyetlen negatívuma számomra, hogy elég hamar kitört a termék a dobozból, pedig nem ezzel szoktam célbadobni. Ettől függetlenül nem vonok le csillagot, mert lehet kifogtam egy hibás csomagolású terméket.