Horvathangelika1

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló
2019. február 27.

Hát én nem tudom mi ez . Jó az illata, szép a csomagolása. Beül a száj redőibe, és undoritóan néz ki. Az ápoló hatása számomra megfelelő lenne, de így lehetetlen használni..

Altapharma Multivitamin Pezsgőtabletta

Altapharma Multivitamin Pezsgőtabletta
2019. február 14.

Sose szedtem vitamint, kisebb koromban az ilyesmi tablettákat is gyuloltem , kiontottem a lefolyóba.
Legutóbbi Rossmann kirandulasom alkalmával, gondoltam kipróbálom ~300 ft-ért. Az íze tetszik , ezt már nem öntöm a lefolyóba. De semmi hatást nem várok el tőle, eliszolgatom és kész.

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme EDT

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme EDT
2019. február 14.

Itt van az orromban az illat, az agyamban az emlék.. ahogy magához húz, kedves szavakat mond és puszikat ad. Hideg van, az ő kabátja mégis nyitva, azért mert én ott melegszem. Várjuk éppen a villamost, ami hozzájuk visz. Már ekkor észrevettem a parfümöt, de nem akarom szóvá tenni, jól esnek a vallomásai.
Pár héttel később, az iskolába megint érzem az illatot, itt már azt mondom, ez annyira tetszik, milyen márka ez a parfüm? Elmondta, de el is felejtettem. Ettől a naptól kezdve minden nap befúta magát vele, volt,hogy ott lapult a táskájában. Imádtam. Annyira Ő ez az illat, de még az üveget is rá tervezték. Éretlen felnőtteknek való cucc. Amolyan tini dolog. Felnőtteken ezt az illatot párszor éreztem az utcán, de annyira nem illet senkihez. 2 év használat után elfogyott, de biztosan használni fogja még, mert valaki meg fogja lepni vele ❤️ szép emlékek . Ha bármi más nem, ezek örökké az enyémek maradnak.