horvathorsi97

Regisztráció dátuma: 2023. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2023. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

JutaVit Jód Forte 200Μg Tabletta

JutaVit Jód Forte 200Μg Tabletta
2024. május 2.

Csak óvatosan a jóddal! Nincs ráírva a dobozára, de pajzsmirigy alulműködéssel nem szabad jódot szedni, pláne kezeletlen pajzsmirigy alulműködéssel nem! Kár, hogy nem néztem utána alaposabban. Levonok a csillagozásból, mert nincs feltüntetve a dobozán.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2024. január 23.

Nem értem, miért van mindenki elájulva ettől a terméktől, nekem nem vált be. Egy ici-picit talán egységesebbé tette a bőrömet. Inkább odaadom a maradékot anyukámnak. Majd ez a retinol mánia is lecseng a csajok körében, mást se olvasni a fórumokon. Aztán meg lekenik az arcukat 5 kg alapozóval, nem értem. Nem az a lényeg, hogy a bőröd szép és hibátlan legyen, és ne egy csomó felesleges festék rejtse? :D Nem viselném el, hiszen naponta többször arcot mosok vízzel, szerintem így egészséges. Inkább vitaminokat, cseppeket próbálok ki, mint alapozókat.

Keratinos Hajkezelés

Keratinos Hajkezelés
2023. március 30.

2016-ban kipróbáltam, egész szép lett az eredmény, de úgy emlékszem, nem volt olyan tartós, mint amire számítottam. Eredetileg nagyjából egyenes a hajam, csak 8. osztályban daueroltattam, utána szanaszét állt. A keratin a hajra nagyon jó hatással van, és idővel meg is tanultam beszárítani egy jó hajszárítóval és körkefével, és a csodaszérumaimmal is támogatom (keratin, panthenol, E vitamin tiszta naturkozmetikum vízzel higítva és a hajamra fújva).