horvathszabinaa

Regisztráció dátuma: 2024. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2024. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Revuele Ceramide Pattanás Elleni Nappali Arckrém SPF50

Revuele Ceramide Pattanás Elleni Nappali Arckrém SPF50
2024. június 27.

Otthoni fényvédőnek vettem, hogy ne kelljen a drágább fényvédőmet erre pazarolni és abszolút kedvenc lett:) Tök jó az állaga, jól beszívja a bőröm is, hogy ha szemkörnyékre felviszem, akkor csípi a szememet és sajnos kb. 3 hét alatt elhasználtam. Ez fogyott el eddig a leggyorsabban nálam. Emiatt csak 4 csillagot érdemel.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2024. június 27.

A hype miatt kiakartam próbálni, de hamar rájöttem, hogy nem volt érdemes megvásárolni. Számomra elegendő egy sima hámlasztó is, amit heti 3x tudok alkalmazni. Ezt heti egyszer lehet és akkor is csak 10 percre, ami nálam nem hozott semmit. Kicsit irritálta a bőrömet is.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2024. június 27.

UPDATE: Elhasználtam, igaz nagyon gyorsan elfogyott, mert kb a fele az csak levegő volt, de a végére azért megszerettem. Megtaláltam a módját, hogy mivel nem kukacosodik, úgy hogy így egész kellemes volt használni. Viszont az ára és a tubus levegősége miatt nem igazán tervezem újravenni.
----------------------------------------------------
Mivel régóta nem lehet kapni a Revoxosat, ezért ezt szereztem be, gondoltam talán hasonló az állaguk, ami amúgy kiderült nem igaz. Az elején szerettem, aztán egy idő után elkezdett kukacosodni és lényegében kicsit ki is szárította a bőrömet.Szépen viszi le a gyulladást és a pattanásaimat is eltünteti, valamint azoknak a hegeit. Viszont annyira levegős... több benne a levegő, mint a termék. Úgy hogy ezek miatt nem lesz újravevős és inkább a G&G aPad szérumára váltok