Hotflashy

Regisztráció dátuma: 2020. május 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2020. május 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Dr.Grandel Perfection BB Krém SPF20

Dr.Grandel Perfection BB Krém SPF20
2020. június 2.

A száraz bőrömre naponta használom nappali krém után rákenve a fényvédő hatása miatt. Annyira puha, selymes az állaga, hogy talán önállóan nappali krémként is megállná a helyét kevésbé száraz bőrüeknél. Este lemosás után nem száraz a bőröm, érezni a jó összetevőket. Viszont nem igazán fedi le a bőrhibákat, szükséges további alapozó vagy púder, mert a pigmentfoltokat még csak nem is halványítja, de így is imádom, újravevős.

Mixa Intenzíven Tápláló Kézkrém

Mixa Intenzíven Tápláló Kézkrém
2020. június 1.

A sok kézmosástól mostanában nagyon kiszáradt a kezem. Ezelőtt nem igen használtam kézkrémeket, mert nem voltak jó tapasztalataim korábban, mindegyiktől ragadtak a kezeim a sok glycerintől, és a hatásuk csak a következő kézmosásig tartott. Ezzel szemben ez a Mixa krém számomra egy csodakrém: napi 1x bekenem a kezem, és a kézmosások után sem kezd el kiszáradni a bőröm, de nem is ragad egész nap (annak ellenére, hogy van benne glycerin). Valahogy belülről táplál. Nekem az illata is bejött, kellemes. Újravevős, és ismerősöknek is vettem már ajándékba, mindenki imádta. Ezután kiváncsi vagyok a többi MIxa termékre is.

Sensai Silky Purifying Peeling Powder

Sensai Silky Purifying Peeling Powder
2020. június 1.

Jó cucc, de nem csodaszer és ennyi pénzért nem éri meg szerintem. Vannak jóval olcsóbban ugyanilyen hatású peelingek. Szerencsére kaptam, de én ennyiért nem venném meg, a rossz ár/érték miatt a 3 csillag.

1 MÁRKA