HRenata

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Essence Skin Tint SPF30

Essence Skin Tint SPF30
2024. április 24.

Meglepően jó, számomra legalábbis. Könnyed viselet, enyhe fedést ad vékonyan felvive, ami nekem pont jó és pont elég. Találtam megfelelő árnyalatot is. Normál bőrön tartós, az majd kiderül hogy a meleg időt hogy bírja. Jelenleg ezt használom a hétköznapokon, munkába.

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2024. március 9.

6.00 árnyalat. Számítottam rá, hogy sötétebb lesz egy árnyalattal mint a dobozon, mert általában ez történik. Két árnyalattal lett sötétebb, viszont olyan szép lett a szín, hogy nem zavart. Előtte sokféle festék barna árnyalatait próbáltam a pár ősz szál eltfedése céljából, vegyes sikerrel. Ez a festék szép színt produkált, nem rezes, nem vöröses-bordós, nem fekete. Az állaga szerintem elég folyós, csöpög ha nem vagyunk ügyesek, és tipikus hajfesték szaga van ami hajlamos megmaradni sokáig a hajon. Az eredmény viszont tetszetős, az ősz szálakat befogta, és tartós is, valamivel világosabb lett de nem fakult látványosan 6 hét alatt.

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2023. szeptember 22.

Up.: Több más, drogériás és professzionális hajfesték kipróbálása után újra ezt vettem. Hatos mélységűre volt egy ideje festve a hajam, de akármilyen hamvas vagy hűvös színt ígérő festéket vettem legutóbb már egy egyébként nem túl olcsó márkától, határozottan rezes-narancsos színe volt és úgy nézett ki, mint amikor a festett hajat vörösesre szívja a nap.
A legújabb csomagolású változatból az 5.1 hűvös világosbarnát használtam. Szépen befogta a hajam, ugyan sötétebb lett mint a dobozon, de közel sem lett fekete, kb 4-es mélységű barna az eredmény, ami hasonlít az eredeti hajszínemre. És a legjobb, hogy ez végre tényleg hamvas, ami hihetetlen. Semmi rezes nem maradt, nagyon szép hűvös barna az árnyalat. Miután más festékekkel ez nem szokott összejönni, ehhez se fűztem sok reményt ezen a téren, de kellemesen csalódtam.
Egyelőre a tartóssággal is meg vagyok elégedve, az ősz hajszálak nem virítanak már két hét után.

N4 világosbarna árnyalatot használtam. Már a hajamon volt a festék amikor itt olvastam hogy többeknek fekete lett a végeredmény mindenféle árnyalatnál, úgyhogy kissé megrémültem, de nekem olyan lett mint a dobozon lévő szín. A festék állaga pont jó, könnyű felvinni és eloszlatni, nem különösebben büdös, átlagos hajfesték szag. A dobozban lévő balzsam is jó, puha és jól fésülhető lett a hajam utána. Nekem bevált.

9 ÖSSZETEVŐ

Potassium Succinate Kockázat: