HRenata

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Isana Q10 Anti-Falten Lifting Serum

Isana Q10 Anti-Falten Lifting Serum
2020. július 1.

A Q10 miatt akartam ezt a kis szérumot. Második üveggel használom, kedvelem. Könnyű kis lotion, pont jó nekem rétegezéshez tonik és vizesebb szérum után, reggel fényvédő előtt, este meg az esti krém előtt. Nem mondom, hogy totális változást okozott a bőrképem tekintetében de nem is várok teljes átalakulást semmilyen kozmetikumtól. Kellemes kis holmi, szeretem használni, marad.

Essence Shine Shine Shine Szájfény

Essence Shine Shine Shine Szájfény
2020. július 1.

22 Peaches and Cream árnyalat van meg. Kellemes szín, fényes hatás, finom illat. Enyhén ragacsos persze, mint a szájfények általában, de ez ezzel jár. Drágább szájfények sem tudnak többet nyújtani, az árát abszolút megéri.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. június 26.

A megjelenése óta használom. Kb kétnaponta esténként, nekem picit szárít, más problémát nem okoz. Korábban használtam a TO 2% granactive retinoidját és az 1% retinoljukat szkvalánnal. Az olajos verzió az állaga miatt nem igazán jött be, a másik emulziós formulája jobban tetszett, de hatását nem igazán vettem észre. Ennek szuper az állaga, jó érzés használni, könnyen, gyorsan beszívódik. Csodát nem tapasztalok a használatával, bár tinikorom óta èrdekel a bőrápolás, és azt nem mondhatom hogy hatalmas problémákat kellene rendbehoznia, talán ezért nem látványos az eredmény. Meglévő kisebb ráncok továbbra is megvannak. De maradok a terméknél, mert valamilyen retinolos cuccot akarok a rutinomba, ez pedig az eddig próbáltak közül a legjobban tetszik és az ára is baráti.

8 ÖSSZETEVŐ