HRenata

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Catrice Holiday Skin Luminous Bronzosító

Catrice Holiday Skin Luminous Bronzosító
2022. május 20.

Nem vagyok egy hardcore bronzer használó, az eddig próbált bronzosítók valamiért nem működtek rajtam, vagy sárga volt, vagy poros matt vagy túl fényes, vagy szépen eldolgozni nem sikerült. Ezért arra jutottam, hogy ez az egész kategória nem nekem van kitalálva. De ennek mégis adtam még egy esélyt, és jól tettem. Szép a színe, sem nem sárga, sem nem piszkos hatású, egykét suhintás elég és szép, természetes az eredmény. Nem csillogó, de nem is csontmatt. Nekem az illata is tetszik. Tartóssága is rendben van. Kevés kell belőle, szóval évtizedekre elég lesz.

Avène Intense Protect SPF50+

Avène Intense Protect SPF50+
2022. május 20.

Szuper fényvédő, szuper összetétellel. Nekem ez is fontos, hogy lehetőleg olyan termékeket használjak, amelyek mai tudásunk szerint a lehető legkevésbé károsak rám és a környezetre nézve. Fizikai fényvédőket használtam hosszabb ideje, ugye azok nem a legkönnyedebb állagúak szoktak lenni, főleg SPF50 környékén, ezért keresgéltem jó, ùjgenerációs kémiait. Viszont, ahogy előttem is írták, ez sem a legvékonyabb textúra, igaz nem is kifejezetten arcra, smink alá ajánlott termék. Illatmentes, sárgás színű sűrűbb lotion állagú a krém. Normál bőrön is kissé zsíros hatású, sminkelni tudok rá, de picit csúszkál az alapozó rajta és homlokon átfényesedik. Kis púderezéssel nekem ez megoldható, de kombinált-zsíros bőrűeknek így nem lesz kedvenc. Viselete amúgy kényelmes, nem fullasztó egyáltalán, pattanást, egyebet rajtam nem okozott.
Emiatt én nem pontozom le, mert ettől még mint fényvédő jó, strandra, szabadtéri programhoz ahol nem a smink a szempont, arcra is megfelel.

GA-DE Velveteen Eyeshadow Palette

GA-DE Velveteen Eyeshadow Palette
2022. május 19.

A 45 Field of dreams nevű, lilás-rózsaszínes összeállítás van nekem. Kis csinos masszív paletta, stabilan záródik, tükör is van benne, szóval teljesen utazásbarát. A festékek is nagyon jó minőségűek, harmonikus árnyalatok, a mattok szépen satírozhatóak, a fényesek sem potyognak, és olyan elegánsan fényesek, nem a gagyi darabos csillám fajta. Tartóssága alappal kiváló.

9 ÖSSZETEVŐ