hrikarda

Regisztráció dátuma: 2021. június 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. június 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Lily Angel Japán Manikűr

Lily Angel Japán Manikűr
2021. szeptember 28.

Nagyon nagyot csalodtam ebben a szettben, a fent megjelolt ar kb duplajaert jutottam hozza magyar webshopon. Elso ranezesre nagyon cuki es sok reszbol all a szett, de hasznalni egyszeruen borzalmas. A pasztat ugy kell kivesni a tegelybol, nagyon kellemetlen allaga van. A szarvasbor polirozok egy fel hasznalat utan kibolyhosodtak, hasznalhatatlanna valtak egyszeruen. Kozel 8ezer ftert sztem ez egy botrany, de egy ezrest se szivesen adnek erte.

MAC Cosmetics Eyeshadow X 8: Cruella To Be Kind

MAC Cosmetics Eyeshadow X 8: Cruella To Be Kind
2021. július 8.

Ma erkezett meg hozzam, esdig csak swatcholtam a szineket de latszik, hogy hozza a megszokott MAC minoseget. A szinek eleg picik, bar engem ez kevesbe zavar, mert meg sosem volt olyan palettam amiben egy szint is teljesen elhasznaltam volna. Meglepo, hogy a jobb also szin zoldesnek tunik a palettaban de felteve mar inkabb fekete-arany szinunek lattam. A kialakitasa nagyon kulonleges, meg soha nem lattam hasonlo, szetvalaszthato magneses palettet. Hatranya emiatt hogy a szineket leiro vedofoliat mindenkepp ki kell venni a palettabol ha a szetvalaszthatosagot is hasznaljuk. Teljes aron valoszinuleg nem vettem volna meg, ha nem vagyok ekkora Szornyella es MAC rajongo.

Inglot AMC Szemhéjpúder

Inglot AMC Szemhéjpúder
2021. július 4.

Jopar szinem van belole: a mattol kezdve, a csillogoson/szatenoson at a harom szinu mono utantoltoig. Sajnos nekem nem az igazi egyik sem, a csillogosat epiteni kell, nagyon foltos (foleg a sotet szineken latszik) es nem tapad rendesen az alapba sem sajnos. Lattam hogy sok pro artist hasznalja a sminkekhez es ott tetszik is a vegeredmeny igy valoszinuleg a felvitelt tekintve a technikammal is gond van, de ez mas termekeknel nem volt ennyire latvanyos a vegeredmenyben. Mivel a hobbim a sminkeles ezert olyan termekekre ami bevalt szivesen koltok, akar magasabb osszeget is, igy az arat egyaltalan nem kritizalom, de nekem nem valt be. Raadasul a szemem konnyezett a sotetebb szinektol, igy szokoevente egyszer hasznalom a vilagos csillogos szineimet, a tobbit meg nezegetem.