Hugee93

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2020. május 25.

Nagyon akartam, hogy beváljon, de végül nem mertem hosszan használni. A fejbőröm túéérzékeny a hajam erős vastagszálú, dús és hosszú. A termék maga jó lehet, az illata nagyon finom, remekül habzik, ám számomra lemoshatatlan volt, így sajnos már a megmosás és szárítás után olyan zsíros volt a hajam, mintha 3-4 napos lenne. Mivel nem ez tortúra, így pár alkalom után tovább is ajándékozoü. Sajnálom, tényleg nagyon akartam, hogy működjön, mert minden más stimmelt vele. :(

Lush Sparkly Pumpkin Habfürdő

Lush Sparkly Pumpkin Habfürdő
2020. május 25.

Allergiás vagyok a legtöbb illatanyagot tartalmazó fürdéskor használható termékre, ajándékba kaptam. Félve próbáltam ki, de nem viszkettem tőle és még meglepő módon hidratált is a termék. Tetszik, de magamtól nem merném megvenni. Másoknak azonban ajánlom!

Lush Pumpkin Spice Ajakradír

Lush Pumpkin Spice Ajakradír
2020. május 25.

Imádom, az ízét nem, így lemosom, de egy kis csodatermék. Egész télen használtam, pár naponta ahogy épp eszembejutott, a rúzsok utána (főleg a mattok) tökéletesek voltak. Sok a termék, hiába tűnik kicsinek, olyan mintha nem is használtam volna belőle, pedig.. abszolút megér egy próbát, ajánlom! A csomagolása külön értékelendő a minősége miatt.