huncutka

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Babydream Extra Sensitive Pflegecreme (régi)

Babydream Extra Sensitive Pflegecreme (régi)
2013. december 27.

2013.12.27.
A kezem borzasztón ekcémás lett, nagyon sokat segít a helyzeten és nem szteroidos. Holnap biztosan megyek feltöltöm a készleteimet, egyébként sokáig megvolt, mert kevés is elég volt belőle. Még mindig max csillag mert imádom!

2013 április 16
nagyon szeretem ezt a krémet, használom testápolóként és arcra is nagyon tápláló gazdag krém, illat mentes. a bőröm kellemes puha lesz tőle.

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő
2013. december 22.

nagyon karácsony, tartós illata van, bár szárít. Nagyon szeretem.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2013. december 21.

Erről a termékről is szerettem volna írni, bár ezt hamarabb használtam már mint az ajakápolóját. Elég "tömény" krém azt hiszem most ezért is szeretem, a bőrömnek most sokkal nagyobb mennyiségben van szüksége hidratálásra mint eddig, és ez a krém meg is teszi amit elvárok tőle. Kevés kell belőle, különben nem kap levegőt a bőröm, szilikonos igen de szerintem pontosan ez teszi igazán hatásossá.
Illatról itt sem igazán tudok sokat mondani, talán annyit mint az ajakápolónál.
Sminkelés előtt is használtam, viszont vagy nagyon keveset kellett használnom, és természetes üde arcbőr lett az eredmény, de előfordult már az is hogy picit többet tettem fel, nos ennek eredménye az lett, hogy több púdert kellett használnom.

1 MÁRKA