HunFairy

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

wet n wild Photo Focus Eyeshadow Primer

wet n wild Photo Focus Eyeshadow Primer
2020. január 6.

Eredetileg a Milani féle primert szerettem volna, de nem találtam, aztán bármelyik másik márkáét is megvettem volna, szerencsére ez lett belőle. Elsőre nagyon szkeptikus voltam, olyan csúszós, szilikonos érzetet keltett a szemhéjamon és színtelenné vált. Aztán szokásomhoz híven elkészítettem a sminkem (semmi fixálás, az intenzív színeket szeretem) a nagyon-nagyon régi palettámmal, ami nem túl pigmentált meg porol (ép eszű ember már vett volna másikat) és vártam a csodát. 11 órányi munka és hétköznapi rohangálás után a sminkem ugyanúgy néz ki mint reggel. Zseniális ez a cucc. Normál esetben nap végére a szemhéjam kis ráncaiban ül meg a szemhéjpuderem maradványa a nap végére, és csak olaj csillog rajta.. (próbáltam alapozót, korrektort ugyanez az eredmény)

Aloe Pura Organic Aloe Vera Gel

Aloe Pura Organic Aloe Vera Gel
2019. december 1.

Nekem sokat segít bármilyen bőrirritáció esetén, a szunyogcsípéstől az égésig. Nagy mennyiségben használva húzódó érzés marad utána, ami azonnal elmúlik ha más hidratáló krémmel keverem. Nem egy rossz termék.
Használat előtt tesztelés ajánlott. Nálam nem okozott semmilyen reakciót de barátom bőre teljesen kipirosodott tőle.

Hourglass Ambient Lighting Powder

Hourglass Ambient Lighting Powder
2019. december 1.

Mindig is ki akartam próbálni az hourglass termékeket így mikor Franciaországban betévedtem egy sephoraba lecsaptam rá. Ugyanakkor kerestem a világ legészrevehetetlenebb highlighterét. Az üzletben csak ez az egy termék volt a márkától, teszter nem volt, de nem tudtam otthagyni. Nem bántam meg!
A hétköznapokon csak egy könnyű, matt púdert használok a "highlighter részeket" kihagyva, mert oda csak ezt használom. Nagyon tetszik a végeredmény, teljesen természetes a hatása.