HunglerR

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Babylove Nedves Törlőkendő 99% Vízzel

Babylove Nedves Törlőkendő 99% Vízzel
2022. július 4.

Popsitörlésre használjuk, de többet nem veszem ezt a fajtát az tuti. Úgy össze van tapadva, hogy kijön fél csomaggal legalább belőle :/ más gondom nincs vele .

FLP Aloe-Jojoba Shampoo

FLP Aloe-Jojoba Shampoo
2022. március 11.

Nem vagyok tanácsadó, szóval teljesen pártatlanul írok.(aki nem hiszi nézze meg a régebbi véleményeim)
Seborrheás Dermatitisem van, tehát nem mosható bármivel hajat. Egy ideje szemezgettem ezzel a samponnal de nem mertem megvenni, mert drága. Aztán kaptam egy mintát, ami nagyon megtetszett, gondoltam megprobalom. Most 3.alkalommal mostam vele hajat, sima, selymes, puha, fényes tőle a hajam, az illata is jó, és nem rontott a seborrheás Dermatitisemen sem, nem viszket, sőt, elő se jött egy száraz folt se. Remélem így marad, mert akkor tuti újra veszem. A hajam nem zsirosodik tőle, szóval idáig nagybetűs IMÁDOM.

Biyovis Aktív Balzsam

Biyovis Aktív Balzsam
2020. április 18.

Régebben mondta a helyi Bioboltos hölgy, ha esetleg szülés után gondom lenne az aranyérrel, van egy csodakenőcsük.
Most járok a 36.hétnél és utol ért a probléma. Azonnal szedtem a lábaim, hogy tudjak venni. Tegnap déltől 3szor kentem nagyon kis mennyiséggel, reggelre szinte teljesen elmúlt.
Úgyhogy mindenkinek ajánlom!!!!
Ha aranyérre használja az ember akkor igazából hatalmas a kiszerelés, sokáig elég lesz.
Igaz tényleg drága kicsit, de nagyon nagyon megéri!