HunglerR

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Vital Erbum Forfora-Active

Vital Erbum Forfora-Active
2019. szeptember 11.

Seborrheás dermatitis okozta fejbőr problémák miatt írta fel egy ingyenes fejbőrvizsgálaton az orvos.
A márka samponjával mosom a fejbőröm, utána pedig ezzel a pipettás olajjal kell a fejbőrt végig csepegtetni, majd belemasszírozni.
Már az első alkalom után sokkal szebb lett a fejbőröm, a hajam csillog. Kellemes az illata is. Az ára húzós, de ennyi próbálkozás után már teljesen mindegy, csak használjon....és használ, úgyhogy nagyon boldog vagyok! Végre ki merem engedni a hajam, nem hullik belőle a korpa, szép, egészséges és fényes!

Update
Már eltelt két hónap, rengeteg az új kis babahajam, a hajam egyre szebb!! A tarkómnál még néha ha izzadok kicsit kipirul és viszket, de egyáltalán nem vészes. Mindenkinek ajánlom 😊

Vital Erbum Detergente Active

Vital Erbum Detergente Active
2019. július 16.

Két évnyi ,,mindentkipróbálás,, után végre megvan a megoldás.
Seborrheás dermatitiszre létrehozott összes dolgot kipróbáltam. Az Eucerin erre kifejlesztett samponját is, ami kicsit enyhítette a tüneteket, de rendszeres használat mellett rettentő zsíros lett tőle a hajam.
Ingyenes fejbőrvizsgálat során írta fel ezt a sampont és a kék cseppet a doktornő. Hallottam jót és rosszat, de gondoltam ennyi próba után már nem árthat. A fejbőröm mostanára borzalamas állapotban volt. A hajam megritkult, fakó lett. Már az első hajmosás után sokkal jobban éreztem magam. Elmúlt a viszketés, két nap után sem éreztem hogy le akarom nyúzni a fejemről a bőrt. Most a harmadik mosásnál tartok, a hajam fényes, puha, a fejbőröm pedig nem ég, nem viszket és minimálisan látható rajt a lerakódás. Egy hónap múlva megyek vissza kontrollra, kíváncsian várom hogy milyen lesz addigra....updet várható.

Esthetic House CP-1 Head Spa Scalp Scaler

Esthetic House CP-1 Head Spa Scalp Scaler
2019. január 13.

Hirtelen felindulásból vásároltam, gondoltam kiprobalom a Koreai hajápolást is, ha már a bőrápolás ennyire jó...
Az elején nem jól használtam. Felkentem, kicsit megsikáltam a fejem, aztán mostam is le. Aztán rájöttem, hogy kicsit tovább kell dörzsölnöm, akkor a gyöngyök,, elolvadnak,, és egész jól habzik is. Az illata kellemes, a felvitel is könnyű, hatalmas adag. Egy héten egyszer használom, és nagyon kellemesen megtisztítja a fejbőröm :)