HunglerR

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Biyovis Aktív Balzsam

Biyovis Aktív Balzsam
2020. április 18.

Régebben mondta a helyi Bioboltos hölgy, ha esetleg szülés után gondom lenne az aranyérrel, van egy csodakenőcsük.
Most járok a 36.hétnél és utol ért a probléma. Azonnal szedtem a lábaim, hogy tudjak venni. Tegnap déltől 3szor kentem nagyon kis mennyiséggel, reggelre szinte teljesen elmúlt.
Úgyhogy mindenkinek ajánlom!!!!
Ha aranyérre használja az ember akkor igazából hatalmas a kiszerelés, sokáig elég lesz.
Igaz tényleg drága kicsit, de nagyon nagyon megéri!

Dr. C. Tuna Rózsavizes Arckrém

Dr. C. Tuna Rózsavizes Arckrém
2020. április 7.

Ajándékba kaptam egy játék során. Örültem neki, mert a rózsavizes dolgokat amúgy is szeretem.
Az illata nagyon jó, tavaszra, nyárra igazán jól illik.
Szeretem hogy nem tégelyes, nem kell belenyúlkálni.
Reggeli rutinom utolsó lépésének illesztettem be, könnyű rásminkelni, mert hamar beszivodik, nem hagy olajos réteget. Egész jól hidratál.
Jobban örülnék ha nem lenne benne alkohol, nagyjából ez az egy dolog ami miatt nem kap 5 csillagot. Nyárra tökéletes lesz, ha idő előtt elfogy rendelek másikat.

Specchiasol 100%-Os Aloe Vera Gél

Specchiasol 100%-Os Aloe Vera Gél
2020. április 4.

Nagyon szeretem. Bioboltban vettem, kB mindenhova kenem. Hajtövekre, arcra, testre. A hajam hosszára is szoktam. Nagyon szép, fényes a hajam mióta használom. Törölköző száraz fejbőrre kenem, plusz amennyi marad a tenyeremen(vagy egy kis nyomásnyi pluszban) szépen eloszlatom rajt. Utána használok még a hajvégekre valami puhító sprayt is.