hunhorntail81

Regisztráció dátuma: 2019. március 18.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. március 18.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Alaya Kecsketej Levendulás Szappan

Alaya Kecsketej Levendulás Szappan
2019. április 9.

Ha van valami, amiért a bőröm hálás ( a napi 3 liter víz mellett :) ), akkor az ez a szappan. Évek óta használom testre és arcra is. Hidratál, puhít, kondicionál. Amióta használom tényleg nem kell testápoló sem. ( Kivéve a télen, de akkor heti egyszer bőven elég ) Egy igazi Jolly Joker. A borotva gélt is lecseréltem erre. ( Igaz így kb egy hónapig elég ) És láss csodát, a lábamon azóta nem nőtt be egyetlen szőrszál sem. Az illata pedig tényleg olyan, mintha egy levendulamezőn pihennék

Revolution Skin Antioxidant Rich Serum & Primer

Revolution Skin Antioxidant Rich Serum & Primer
2019. április 9.

Pink Pandás akcióban vettem. Nagy reményeket fűztem hozzá, de annyira nem ájultam el tőle. Finoman puhít és hidratál, nem hagy ragacsos érzetet. Primerként kifejezetten jól működik, már néhány használat után azt vettem észre, hogy lényegesen kevesebbszer kell korrigálnom a sminkem nap közben. Viszont az illatával nem vagyok kibékülve. Felvitel után hosszú, hosszú percekig úgy érzem, mintha belefejeltem volna egy nagy tál kókuszos vattacukorba... Normál áron nem valószínű, hogy ismét megveszem.

Avon Nutra Effects BB Krém SPF15

Avon Nutra Effects BB Krém SPF15
2019. április 9.

Csodaszer kategóriába nem raknám, de nagyon szépen hozza, amit egy ilyen jellegű kozmetikumtól vár az ember lánya. Közepesen fed. Szépen, könnyen felvihető. Nem ad maszk hatást. Nekem rohangálós mindennapokon illetve nyári nagy melegben tökéletes társ :) Egy tubus nálam rendszeres használat mellett két hónapig elég. Ár - érték aránya kiváló.