Hunnor25

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: -

Omorovicza Oxygen Booster

Omorovicza Oxygen Booster
2019. január 20.

Nem is tudom, szerintem o nalam egy ilyen impluzvasarlas eredmenye lehetett, mert nem igazan vagytam ra, de valahogy megis "bekuszott" a kis Omorovicza taskaba hazafele. :) :D Leirasnak megfeleloen hasznaltam, aztan egy-ket Omorovicza video megtekintese utan elkezdtem az Omoressence-szel keverni es azzal felvinni. Hat hogy is mondjam,nem nagyon vettem eszre kulonbseget akkor amikor hasznaltam,es akkor amikor nem. Irto gyorsan elfogyott,kb. 2 honap,(csak hozzavetolegesen a Gold Eye lift es a Blue Diamond szemkrem is 15 ml, es meg mindig boven van bennuk pedig hasznalom minden nap) es ezalatt a 2 honap alatt nem vettem eszre jelentos valtozast a boromon. Csomagolasa hozza az elvarhato Omorovicza luxus szinvonalat, szep furdoszoba-haloszoba kiegeszito.

Omorovicza Kasmír Arctisztító

Omorovicza Kasmír Arctisztító
2019. január 20.

Nekem o egy csalodas volt. A habzo lemoso utan kerestem egy olyan arctisztitot ami nem szaritja ki a borom, de megis megtisztitja az arcom. Nekem abszolut nem habzott picit sem, es hat arctisztitas utan meg volt dolgom a "maradek" letisztitasaval. Probaltam Clarisonic-kal egyutt lemosni, sajnos igy sem jutottam tobbre. Konkretan a Clarisonic lerepitette ezt a lemosot az arcomrol. Plusz pont hogy tenyleg nem szarit es tenyleg jo erzes az arcon kenegetni, viszont a dolgat nalam nem tette... annak ellenere sem,hogy nem vagyok ennek a maszkolt hatasu /instagram sminkeknek a megszallotja. Erzekeny borueknek egyebkent biztos nagyon jo valasztas.

Omorovicza Kék Gyémánt Szuper Krém

Omorovicza Kék Gyémánt Szuper Krém
2019. január 20.

O az a krem amire eveken keresztul vartam,hogy ratalaljak. Ejszakai, es nappali kremkent is tokeletesen megallja a helyet. Eleinte nappali kremkent hasznaltam, szuperul hidratal, es ami nalam plusz pont (mert vegre elhagyhattam a primereket amikkel nem igazan voltam/vagyok kibekulve) hogy nagyon jo sminkalapnak bizonyul. Viszont nappali kremkent van egy negativuma,megpedig hogy nincs benne fenyvedo (javitsatok ki ha tevedek). Igy lett belole az en kis borapolasi rutinomban ejszakai krem. A Tundoklo Arcolajjal szoktam keverni, aztan mehet is nyakra es arcborre. Gyorsan beszivja a borom annak ellenere hogy nincsen kulonosebben szaraz borom. Reggelre szep, kisimult es hidratalt arcborrel ebredek. Anti Aging szereperol nem tudok nagyon tapasztalatot megfogalmazni igy 30 alatt, igazabol megelozes celjabol vasarlok Anti Age termekeket. De ahogyan a kozmetikusok fogalmaznak, ha mar megjelentek a rancok azon csak a plasztikai sebeszek segithethetnek. :) Az ara nyilvan tularazott, ezert vonnek le 1 csillagot, de amennyire szeretem ezt a kremet es ameddig teljesit marad az 5 csillag. :)